Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mit lehet tenni ebben az...

Mit lehet tenni ebben az esetben ágyi poloska ellen?

Figyelt kérdés

KB. 1 hónapja tart az ágyi poloska mizéria, egy kecskeméti szálláshelyről hurcoltuk haza, írtás 2x is volt, de most a második után 1 héttel újra találtunk az ágy csapolásánál kicsit és nagyobbakat is 4-5mm-est,pedig be lett fújva, és még mozogtak is, gyorsan befújtam Insecticide-el és el is pusztultak!

Az a kérdésem, hogy szerintetek érdemes még kísérletezni vagy dobjuk ki az ágyat?



2014. aug. 26. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Mindig mosd a takarodat.Ja es ne egyel az agyban remelem segitettem.
2014. aug. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondoljátok kidobhatjátok az ágyat..de én nem vennék újat amíg sikeresn ki nem lett irtva mert az ujat is megfertőzik.Sajnos nagyon nehéz ezeknek a dögöknek a kirtása.Függ a lakás tulzsufoltáságtól is.+ még óvintézkedéseket is meg kell tenni..pl.légmentes zsákolás,alapos takarítás porszívózás után porzsák azonnali kidobása,ágy lábainak beragosztozása kétoldalu ragsztóval stb és még lehet igy is nehéz lesz...
2014. aug. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Második válaszoló vagyok.


Még annyit hogy ezek ne csak ágyba bujnak bele hanem minden másba is..én pl a fiokomban bankos számlapapíron is láttam...szóval ezek mindenhova elbujhatnak..mindent meg gondolom nem akarsz kidobni...

2014. aug. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

kidobtuk az ágyat végül+ az egyik fotelt is ami belül üreges és nagyon cirádás,fidres-fodros volt!

a szekrénysor és a többi bútor kb 2m-re van az ágytól szerintem ezek jól érezték itt magukat, a szekrényt átnéztük többször is de nem találtunk benne+ azért amikor itt járt az írtós 2x akkor mind2x befújta a szekrényt is, persze amit lehetett letömítettem, pl. a fűtéscsöveket amik a házban(panel) futnak+ a szegélyeket, repedéseket, ablakkeretet. Kapcsolókat, dugaljakat kiszedtem 2 rétegben szigeteltem+ a csöveket is a kötésdobozokkal együtt eltömítettem + minden éjjel razziázok a telefonom ledes vakujával, a kidobáskor az ágy környékén volt is 2 így még befújtam mindent házilag, eddig 3 éjszaka semmi, de várunk kb 1 hónapot az új ággyal, addig kértem kölcsön matracot!

2014. szept. 1. 09:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Írtassatok ki harmadszor is, ez letöbb cégnél ingyenes, és csak utána 30 nappal vegyetek új ágyat, ha már nem jelentkeznek rovarok.
2014. szept. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!