Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Bio Kill-t pókokra?

Bio Kill-t pókokra?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Kertes házban élünk és az utóbbi időben, hihetelenül sok pók van a házban és a kertben. Minden áldott nap leszedem a pókhálókat és takarítok, de újak jönnek. Gondolom a kertből. A Bio Kill segítene? Van egy kiskutyánk, rá nem veszélyes, illetve ránk? Mit fújhatok be vele és mennyi ideig hat? Tudom, hogy hasznos állatok a pókok, de már túl sok van belőlük és én nagyon félek tőlük. A kertben egyébként rengeteg a keresztes pók, amik akár néhány óra alatt, óriási pókhálókat szőnek, az ajtótól a kapuig vezető úton, hiába naponta többször mászkálunk arra, nem zavarja őket a mozgás. A házban pedig a kaszás pókok szaporodtak el, bár időnként találkozunk sárga és fekete pókokkal is. Félelmetesek....



2014. okt. 20. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Bio Killel nyugodtan fújhatsz, nekem kb 1 hónapig hat amikor befújom vele az egész szobát, a kintire fujhatsz a másik fajtából, ami azonnali hatású, ezt a rovarra kell fújni.

Háziállatra közvetlenül nem szabad csak fújni, de környezetüket, és fekvőhelyüket kezelheted a készítménnyel, ez van a felhasználási útmutatóban.

2014. okt. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Ennek örülök. :)
2014. okt. 20. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!