Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Does computer kill person 's...

Does computer kill person 's creativity?

Figyelt kérdés
1 és fél oldalas fogalmazást kéne írnom és csak az eleje van meg(a bevezetés a szám gépről és használatáról)ha valaki kifejtené ezt a témát akár maggyarul nagyon hálá lennék:)(ötletem sincs,mit kellene írnom..

2014. okt. 12. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
az internet és a számito gép nem arra vannak kitalálva h az emberek agyát, kreativitását rombolja. írj hasznos és haszontalan dolgokról a számítógépen (pl 3at-3at) de ne, semmiképp se érts egyet ezzel a kérdéssel!
2014. okt. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes következetesen összehasonlítani dolgokat.

Pl mit eredményez a festészet,írás stb terén. Milyen új lehetőségek nyíltak meg,amelyek régen nem voltak. Pl 3d grafika és animáció, blogok ,szakmai fórumok ,youtube az amatőr színészek énekesek és zenészek számára is lehetőséget ad stb..

Természetesen ha nem kreatív dolgokkal foglalkozunk azt is megtehetjük,de ezt számítógép nélkül is meg tudjuk tenni. Igazából a gép mindkettőre sok lehetőséget ad és a túlzás ez utóbbiból problémás lehet..

2014. okt. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%

Helyesen a kerdo mondatod igy lenne:

Does the computer kill one's creativity?

Do computers kill people's creative abilities?

2014. okt. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

3-asnak kár volt beleokoskodnia,

általános hivatkozást (tehát ha nem "az az adott, bizonyos számítógép" a mondanivaló) a névelő hiányával szoktak kifejezni. "A számítógép (mint olyan) kipusztítja a kreativitást?"

Ezt a fajta jelentést többek között éppen azon is rajta lehet kapni, hogy magyarul mindegy, hogy határozott vagy határozatlan névelőt kap, illetve (3-as erre pedig ráérzett,) magyarul is meg angolul is mindegy, hogy egyes- vagy többes számban mondjuk.

2014. okt. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3:

gugli ajánlott keresőszavak:

"generic reference"; "zero article"

2014. okt. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekünk igy írta fel a tanárnő:)különben én is ilyen dolgokat akartam beleírni de ez nekem össz-vissz A4es fele lett..nagyon megköszönök akármilyen ötletet:)
2014. okt. 13. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!