Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Van egy pók a lakásomban, de...

Van egy pók a lakásomban, de hetek óta nem mozdul a plafon sarkából. Miért nem megy sehova? Mit eszik ha nem mozdul?

Figyelt kérdés

2015. jan. 9. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

lehet halott csak a kitin páncélja



de za is lehet mivel gondolom nem árgus szemmel nézed 24 böl 24 órát ezért ha jol sejtem a pókok éjszakai léynek akkor vadásznak

2015. jan. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

De eszik, csak Te azt nem látod.

A hálójába beleakad egy rovar, és ő abból táplálkozik.

Azért hiszed azt, hogy nem mozdul, mert ő megvárja amíg egy bogár téved a hálójába. Sőt, miután szegény bogár csapdába került, a pók nem kezdi el egyből a lakomát. Megvárja amíg áldozata abbahagyja a hasztalan szabadulni próbálást, és csak utána fogyasztja el őt.

2015. jan. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egy póknak álcázott kamera ami téged figyel.
2015. jan. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
:D
2015. jan. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem azt várja, hogy a bekapcsolt porszívó csövével megközelítsd.

Ez nála egy fizikai kísérlet, a pókok ilyenek.

2015. jan. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 márk14 válasza:
100%
Szerintem apáddal tegyétek egy nagy üvegbe és menőzz a suliban. Legyekkel etesd!
2015. jan. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 dorje1234 válasza:

Éjjelente figyeli, ahogy alszol, és ha forgolódsz, akkor lemászik és megsimogatja az arcodat, hogy megnyugtasson. :-D

De komolyan, nagyon sokáig kibírják kaja nélkül, főleg ha nem mozog. Lehet, hogy hideg van neki, és ledermedt.

2015. jan. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem depressziós. Tudom milyen, én is hetekig ki sem mozdulok itthonról, nem jó érzés...
2015. jan. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 aculluca válasza:
hónapokig bírják a pókok kaja nélkül.
2015. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Amikor alszol akkor lemászik es rámászik az arcodra és otthagy par petét és onan fognak kikelni a pokok szoval mosd Meg a pofád xD :). Ha kiváncsi vagy hogy MIT csinál egész nap akkor kamerázd be! Ilyen egyszerü.
2015. febr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!