Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Napok óta zúgást hallunk a...

Napok óta zúgást hallunk a konyhából, onnan, ahol plafon helyett egy bebetonozott deszkaajtó van felfelé (már nem használjuk. Darazsak a padláson? De ilyen hangosan?

Figyelt kérdés
Lehetnek darazsak? Nagyon durva, iszonyatosan halljuk a konyhából, de sehonnan máshonnan. Ha darazsak, mit lehet velük tenni? Gondolom nem tanácsos a közelükbe menni... Évek óta nem jártunk a padláson.
2011. júl. 8. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
én húznék a rákba
2011. júl. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenni ehhez szakember kihívni, aki ki tudja irtani őket, és megfelelő védőfelszereléssel rendelkezik.
2011. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Úgy hallottam, a szakemberek nagyon drágák, nem tudom, megengedhetjük-e magunknak.

Pénzben kb. mire számítsak, ha hívok egyet?

2011. júl. 8. 22:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk lódarazsaink voltak és azok kva hangosak. Az ablakom fölött volt a fészek.

Nem tudom mennyi volt az irtás, de ha darazsak annak a fele sem tréfa. Így vagy úgy, de ki kell őket füstölni...szakembereknek.

2011. júl. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pláne ha már hallod a zúgást meg a kaparászást, akkor ne várj semmire, mert ha átrágják magukat a mennyezeten akkor tömegével jönnek be a szobába és akkor életveszélyes ott lenni pláne ha már felbosszantottad őket sikertelen irtással. Ha már zümmög az egész mennyezet akkor már szakember kell a házi írtáshoz már késő. Időben kell gondolkodni, mikor már zümmög az egész mennyezet akkor már nagy fészek van több ezer darázzsal, és ugye ha támadnak egyszerre fognak, akkor neked annyi.
2012. febr. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!