Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Itt, Magyarországon nincsenek...

Itt, Magyarországon nincsenek ilyen nagy pókok?

Figyelt kérdés
Gondolok a madárpókra és az ilyen egyéb nagylábú hatalmas pókokra.

2015. febr. 28. 09:24
 1/8 anonim válasza:
90%
Természetben madárpók nem fordul elő, a legnagyobb pókok is csak pár centisek.
2015. febr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
47%
De van egy faj Magyarországon őshonos elég nagy a neve:Farkaspók
2015. febr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
29%
Első válaszoló igenis vannak a természetben madárpókok -.-"
2015. febr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miiii? Itt ugye nincsenek, csak délebben?
2015. febr. 28. 21:48
 5/8 $$$$$ ***** válasza:
100%
A madárpók Magyarországon nem őshonos. Csak fogságban tartanak vadon nem él. És ha véletlenül sikerülne is valahogy elszabadulnia ,vagy elengednék akkor se sokáig birná mer az itteni éghajlst nem megfelelő a számára mivel Amerikában (főleg Dél Amerikaban ), Afrikában őshonos és mimt tudjuk ott másab az éghajlat mint itt
2015. márc. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan hatalmasak nincsenek, de azért nálunk is vannak termetesebb fajok. A mi kertünk talaja nyáron tele van szongáriai cselőpókkal, egyszer meg majdnem belegyalogoltam egy darázspókba, ami a fűbe feszíti ki a hálóját. Ott van még a koronás keresztespók, a bikapók, stb. Most jut eszembe, tavaly biciklizéskor egy nőstény bikapók átmasírozott előttem az utcán, első látásra azt hittem, hogy egy egér. Szóval, nálunk is van mitől riadozni egy olyan arachofóbiásnak, mint pl. én vagyok.
2015. márc. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
*arachnofóbia /elírtam/
2015. márc. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ékszerteknős455 ***** válasza:

Az ilyen nagy testű pókok nyugesz Ausztráliában szoktak élni, vagyis a legtöbb ! És nem mondanám h a kaszáspók alig pár centire nő meg... én láttam ( nem vicc ) 20-30 centis kaszáspókot... ( Sajnos )

de tessék ha ettől végre megnyugszol kérdező:

[link]

A ti híres farkaspókotok...

És itt van egy honlap a pókokról... ( Gyengeidegzetűek...

Ezt most hagyják ki... )

[link]

2015. márc. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!