Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Láttatok már ilyet? Ötlet?

Láttatok már ilyet? Ötlet?

Figyelt kérdés
Ma, költözés közben az egyik szekrényt kihúztuk és pókhálóztunk! Egy pók pottyant le a szekrény hátuljáról, és mikor épp rá akartunk lépni, szikrázott egyet (nem volt nagyon látványos azért), majd mikor ráléptünk, a cipő orra alól kilógott a két első lába, mely valószínűleg halálakor (FIGYELJETEK), apró izzás futott végig mindkét lábán! Ha ezt nem látom, hanem más meséli, nem hiszem, hogy elhittem volna! Ötlet?

2015. febr. 28. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb ne tolj ilyen anyagot! :)
2015. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bár attól lett volna! :)
2015. febr. 28. 20:41
 3/12 A kérdező kommentje:
Arra nem kellene magyarázat! :)
2015. febr. 28. 20:41
 4/12 Tom Benko ***** válasza:
100%
Szerintem csak a kitinburkolaton csillant meg a fény, vagy egyszerű érzékcsalódás. Esetleg volt egy hasonló álmod, és az agyad a kettőt összekötötte. De én az elsőre nagyobb valószínűséget adnék, hasonlót láttam már.
2015. márc. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem, ezt többen láttuk (tehát 3an biztosan), ezért is állok értetlenül a dolog előtt!

Valamint gugli semmi ilyesmit, vagy még csak hasonlót sem talált, ezért kérdeztem! :)

2015. márc. 1. 11:46
 6/12 anonim válasza:
Miért nem hagytad ,hogy megcsípjen? Lehet valamilyen szuperhőssé váltál volna
2015. márc. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A válasz egyszerű....arachnobfobia! :D
2015. márc. 1. 12:45
 8/12 Ékszerteknős455 ***** válasza:

Szia

Hiszek neked, csak a fénytükröződött, és lehet megcsípett, az egyik kérdező viccelt, de sajnos amugy tényleg megcsíphetett... Én is már láttam ilyet a tanyákon :) Magyarországon hol laksz amugy ? o.O

2015. márc. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Na, már azt sem tudom, mi van... :)

Nézd, biztosat láttam, sok mindent megéltem már, és ha rá tudnám fogni a tükröződésre, meg is tenném, legalább elhitetem magammal! :D

De tudom, mit láttam! :)

Amúgy Somogy megye...ha Te is, kezdj félni! :D

2015. márc. 7. 11:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Az ezotériában kérdezd, erre itt nem tudunk kívánalmaid szerint válaszolni...
2015. márc. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!