Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Tegnap éjszaka láttam, hogy...

Tegnap éjszaka láttam, hogy egy sündisznó megölt egy madarat, Ti láttatok már ilyet?

Figyelt kérdés

2013. máj. 19. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Én nem.

Hogy történt?

2013. máj. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Csonti95 xD ***** válasza:
86%
Én sem láttam még repülő sündisznót.
2013. máj. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Még nem, pedig sok süni van a kertünkben.

Valószínű, hogy a madár beteg vagy sérült volt, különben nem tudná elkapni. Szinte mindent megesznek amihez hozzáférnek, így szegény madárkát is, ha úgy adódik. :(

2013. máj. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam már! Átgurult rajta és a tüskéire felszúrta a madárkát! :( (Lehet, hogy beteg volt a madár, sőt!)
2013. máj. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Nagy buli volt, tegnap éjszaka, mi?! Mit szedsz? :-D

Viccet félretéve biztos nagyon beteg/sérült vagy már ..hm... döglött volt a madár...

2013. máj. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ráadásul, azt hittük, hogy a sün pározni akart, mert ez a 3. sün volt akit aznap láttunk, erre az a hang nem is nászdal volt hanem a sün alatt szenvedő szegény madár csipogása. :(
2013. máj. 19. 16:10
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
A sünök akár mennyire is aranyosnak tűnő állatok, alap természetüknél fogva mindenevők, amibe a ragodozás is beletartozik. Nagy egér pusztító, de elfogyasztja a földön fészkelő madarak tojásait, gyíkokat, rovarokat, elkaphatja a békát is, az vart feltúrva hozzájuthat a gilisztákhoz is, a kígyót is képes megölni (a rákosi viperáról nem is beszélve) de a madárfiókák sem ritkák az étlapján. Ezen nincs mit megdöbbenni, ez a természet rendje. Nem élhetnek macskakaján.
2013. máj. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Én egyszer láttam, hogy egy rák felfeszített egy kagylót, és meg akarta enni, de jött egy másik rák is, és összeverekedtek a kagylón.
2013. máj. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Aha. És amíg verekedtek, jött a sün, és megette a kagylót... Hiába, nagy mágus a sün. Azért az a jelszavuk a zsaruknak is.
2013. máj. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Te jól be voltál ám tépve :D
2013. máj. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!