Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Valakinek sikerült házilag...

Valakinek sikerült házilag kiirtani az ágyipoloskát? És ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
2015. jún. 2. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére még nem volt, de ismerősömnek szakembert kellett hívnia, új ágyat kellett vennie, az összes textilt szőnyeget mosni kellett. Házilag nem igazán lehet megszabadulni tőlük.
2015. jún. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én még csak most fedeztem fel és kicsit telhetetlen vagyok vele kapcsolatban sokaig azt hittem hogy szúnyog csipked mivel csak nyáronvannak ilyen csípéseim de talaláltam fekete pöttyöket és egyszer este találtam az ágyamban egyet összenyomtam és vér jött ki belöle.:/
2015. jún. 2. 17:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt kb 7 hónapja.Sajnos szakember kellett.De szakemberek között is vigyázni kell hogy megbízhatót találj.Ha még az elején vagy akkor viszonylag nem lehet sok,ezért ha időben kérsz segítséget akkor hamarabb megszabadulhatsz ezektől.Biztos hogy valakinek sikerült kiírtani házilag de viszont többe is kerül a mai vegyszerekkel.


Viszont anno régen nekünk sikerült házilag kiirtani őket mert akkor még voltak normális rovarölők de mióta csatlakoztunk az Euhoz azóta nem lehet kapni ilyeneket.

2015. jún. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szüleimnek sikerült kiírtani házilag, fekete Morteinnel. Első fújás után két héttel megint fújni kell.

De nekem pl ez nem segített, ki kellett dobnom az ágyat.

2015. jún. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!