Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mi a pcs ez az undormány féreg?

Mi a pcs ez az undormány féreg?

Figyelt kérdés
Ezen a héten már a harmadik ilyen hozza rám a szívbajt. Vastag, hosszú testű, 5-6-7centis, van egy csomú lába, és a csápjai kb 3-4 centisek. Borzasztó undorító, elég gyorsan szalad, de hál Istennek sikerült lecsapnom őket. Mit akarnak ezek itt? Sosem láttam ilyet lakásban.. :O

2015. jún. 7. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Talán lótücsök?
2015. jún. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pókszázlábú?
2015. jún. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Valószínüleg pókszázlábú


Nézf meg neten.

2015. jún. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2015. jún. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a pókszázlábúra gondolsz:


[link]


Igazából, bármilyen visszataszítónak vagy félelmetesnek tűnik, hasznos állat, bár megértem a viszolygásod.

2015. jún. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Fúúúújj gyerekek ez tényleg a pókszázlábú. Mit tegyek ezekellen? Nagyon ver a víz, és mindenhova légycsapóval megyek.
2015. jún. 7. 12:03
 7/11 A kérdező kommentje:

"A többi százlábúval ellentétben mérge az emberre is veszélyes lehet, méhcsípéshez hasonló tüneteket okoz, erős fájdalommal járhat."

MOST EZ KOMOLY?? Én mindjárt sírok, egyedül vagyok itthon, mit csináljak?? Nagyon félek, kérlek segítsetek, nincs rovarító se itthon.

2015. jún. 7. 12:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Állítólag a meleg helyeket szeretik, meg ahol nedvességet találnak, mert könnyen kiszáradnak. Ahol a leggyakrabban látod őket, ott figyelj ezekre a dolgokra, pl. fürdőben töröld fel a vizet stb. Gazdaboltban biztos ajánlanának jó szert ellene.
2015. jún. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nézd, először is, ne pánikolj. Az, hogy valaminek a mérge erős, az nem azt jelenti, hogy vadászik rád. A darázsnak is fájdalmas a csípése, mégis csak önvédelemből csíp. A pókszázlábú gerinctelenekkel táplálkozik, ugyanúgy el akar kerülni téged, mint te őt. Tartsd szem előtt, hogy te számára ragadozónak számítasz. Nem fog rád mászni éjszaka.


Ha meglátod, akkor lecsaphatod. Előbb-utóbb elfogynak. Addig is, keress valami szárazabb helyet, ahol aludhatsz.

2015. jún. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem a fürdőszobában találtam egyiket sem, hanem a szobában, ami nem nedves. És csak idén találkoztam vele, pedig már régebb óta lakom itt. Nem is tudtam, hogy Magyarországon él ilyen óriási ragadozó rovar.
2015. jún. 7. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!