Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már többször szóba került...

Ha már többször szóba került a szakítás, akkor annak a kapcsolatnak előbb-utóbb úgyis vége lesz?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen és kár is húzni,mert csak egymás idejét "pocsékoljátok" lehet már rég találtál volna valakit,akivel jobban megértitek egymást,jobban összeilletek.Ez az én véleményem.
2010. nov. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez önmagában nem jelent sokat, attól is függ a dolog, egyébként milyen a kapcsolat. Például az első néhány hónapban, mikor még mindkét fél bizonytalan, nem ismerik egymás jelzéseit, és gyakoriak a félreértések, könnyen fölmerülhet a szakítás gondolata, de ettől még lehet ebből a legjobb kapcsolat is. Ha már több éve van együtt két ember, és állandóan gondjaik vannak egymással, és úgy merül fel újra meg újra a szakítás gondolata, az meg egy teljesen más helyzet.

Szóval attól függ, egyébként mióta vannak együtt, és mik az előzmények.

2010. nov. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem igen. mert ha már ez megfordul valaki fejében(ráadásul nem is egyszer) ott már komoly gondok vannak.
2010. nov. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kriszti83 ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül, ez csak rajtatok múlik. Komolyan kerül szóba, vagy csak úgy dobálóztok ezzel a "szakítok" szóval?
2010. nov. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!