Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért teszi ezt velem a pasi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt velem a pasi? Többször elutasitottam, és mostmár nem áll velem szóba se, pedig rájöttem hogy ő kell nekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 hónapig próbálkozott nálam, mindig elhivott találkozni, de minden alkalommal leráztam, mert nem vonzott..sőt a helyzet az volt hogy a haverja tetszett nagyon, és tőle kértem tanácsokat hogy hogyan jöjjek vele össze, mindig ez a másik férfi volt a téma ha beszélgettünk, de persze a haverjával semmi nem jött össze, és már nem is érdekel. Aztán pár hete egyik napról a másikra bunkó lett velem, letörölt facebookról, és nem hajlandó velem szóba állni, pedig napi 9 órát kell együtt töltenünk, de még a munkával kapcsolatban sem szól hozzám. Ha kérdezem hogy mi baja van velem arra a válasz az hogy semmi és elmegy a helyszínről...iszonyatosan megalázó amit csinál velem. Nem tudom hogy magától haragszik rám, vagy esetleg bekavart valamelyik rosszakaróm. Tudom hogy hülyén hangzik, de mióta így viselkedik, napról napra jobban megtetszett, és már ott tartok hogy bármit megtennék érte. Ezt persze nem mutatom ki neki, simán én sem szólok hozzá, de belül szenvedek.
2014. febr. 18. 18:49
 1/7 anonim válasza:
belefaradt a sok elutasitasodba
2014. febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Szerintem már ne csinálj semmit, jól elcseszted, ott volt a lehetőség. Szerencse, hogy megjött az esze a srácnak, normálisabb lányt érdemel.
2014. febr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
POnt ugyanilyen kérdés volt itt pár napja is.
2014. febr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

EZ NEM IGAZ, légyszives, ne mérgezd a férfitársaink lelkét, hogy a bunkó pasi kell a nőknek!!!

Mindenesetre tanulságos, mert énis igy vagyok, mármint én vagyok a pasi, akit lepattintottak... bunkó ugyan akkor sem leszek, mert egyszerűen nem hiszem el, hogy igy el lehet érni bármit is, csak elrúgnám a hölgyet mégjobban... de most elkezdem lefosni, és ha sikerül, megirom privátban, ok?


Na, őszintén, nem tudom milyen nő vagy, milyen a pasi, egy dolog izgat: ha megint normális lenne veled, tehát összejönnétek: akkor is érdekelne?

Egyébként sajnálom, mert tipikus rossz reakció egy pasitól a megsértődés, sokan igy teszünk. Ha nagyon kell, állj elé sirva, hogy elrontottad, aztán lesz ahogy lesz.

2014. febr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
" ha megint normális lenne veled, tehát összejönnétek: akkor is érdekelne?"legjobb kerdes, amit itt az utobbi idoben olvastam. igen, valoszinuleg nem erdekelne ezutan a kerdezot. tapasztalatbol mondom, mert en is ilyen vagyok. vajon miert van ez? mert az ziher, hogy nem szandekosan szivatom szrra a pasikat, de valahogy az esetek 99%ban igy jarok
2015. szept. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző:

Talán mert nem a másik nem a fontos számotokra, és nem is konkretice az a pasi, hanem csak a hódítás. Ha "megvan" az illető, onnantól már nem is kell, mert nem tudtok vele mit kezdeni. Hiszen nem Ő kellett, hanem csak a tudat, hogy megszereztétek.

2015. szept. 5. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mindenesetre tanulságos, hogy a kérdés kiírója nem tud reagálni. Mert olyan van, hogy valamit természetesnek veszünk, aztán ha nincs, akkor "hoppá!" vagy ez egy női dolog, hogy "mit képzelsz, hogy leszarsz? "


en mondjuk már többször viselkedtem igy lányokkal, akik nem akartak esélyt adni. Soha, semmi ilyenből nem lett semmi :)


illetve most talán, még úgy látszott, elege van belőlem régebben. Eltüntem előle, most kicsit ő fut utánam :) lehet ezekben a dolgokban valami - node ha összejönnének, akkor a kérdezőnek is fog annyit érni a pasi, mint most?

2015. szept. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!