Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen pók volt ez? Ilyet nem...

Milyen pók volt ez? Ilyet nem láttam soha.

Figyelt kérdés

Fekszek az ágyban, laptopozok. A macska elkezdte tépázni a fotelt és nem hagyta abba, ezért leültem a fotelba hogy el tudjam zavarni ha megint tépi. és azt vettem észre hogy van valami a vállamon, jobbra fordítom a fejem, ránézek, ÚRISTEN, ÚRISTEN, ÁÁÁÁÁ, PÓKOK!!! Letéptem a pólómat meg a gatyámat, és alsónadrágban rohantam és letusoltam. két pók esett le rólam, és 4 pók volt a vállamon, és amit tudtam lemészároltam, meg minden és eltűntek. Kb 4-et öltem meg, kettő elmászott.

Pirosas-bordós színe volt a pókoknak, csak ilyen, semmi más. Körülbelül fél centisek voltak, és baszott gyorsan másztak, szinte futottak! és amint leütöttem azt néztem hogy a közepétől kezdett és a széléig ment végig valami fekete cucc, és elfeketült az egész pók, és nem volt vére... És azt tudni kell rólam hogy halálosan rettegek minden bogártól, rovartól, ízeltlábútól, de a pók ami az idegeimre tudd menni, és ahhoz képest hogy xy éves vagyok elhúzgostam a foteleket, a szekrényeket, az ágyat is, benéztem mindenhova de nem találtam meg őket... és most egy székre is alig merek leülni...

milyen pók volt ez?


2015. jún. 24. 14:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Alaposan takarítsd ki a porszívót is...és ne félj tőlük : jobban félnek ők tőled! : )
2015. júl. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
;) :)
2015. júl. 5. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!