Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Takarításnál egy textil fali...

Takarításnál egy textil fali tároló hátoldalán találtam valamit/ valamiket. Nem tudom, hogy mi lehet?! Leírás lejjebb.

Figyelt kérdés
Az anyaga, agyag szerű. A textilre van rátapadva és olyan kis "bábokat" alkot. Az alakja hengerszerű, a mérete kb 2-3 x 1 cm. Két sorban voltak, soronként kb 4-6 db "kis" hengerszerű tároló. Már üresek, de nagyon érdekelne, hogy mi kelt ki nálunk!

2015. aug. 26. 13:13
 1/3 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Darázs műve. Hogy milyené, meg nem mondom, talán útonállódarázs vagy fazekasdarázs, de nem értek hozzájuk. Ezekben megbénított pókokat "tárol", amiken a lárvák kifejlődnek, azt hiszem. Majd egy hozzáértő mond valamit, mielőtt valami baromságot írnék. :D
2015. aug. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így jobban rá tudtam keresni a dologra és igen, darázs :/
2015. aug. 27. 07:23
 3/3 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Nem kell elkeseredni, ezek nem az "elveszem a dinnyéd és megcsíplek"-darazsak, max. akkor csíp, ha megfogod őket, a darazsak jelentős százalékával együtt.
2015. aug. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!