Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » SOS! Milyen bogár lehet ez?

SOS! Milyen bogár lehet ez?

Figyelt kérdés

Milyen bogár lehet az ami ha nekiütődik az ajtónak (sima szoba ajtó) akkor akkora hangja van, mintha egy gumilabda pattanna neki? A macskám azzal játszott, nyitva volt az ajtó, szóval ott jöhetett be, kinéztem és akkor láttam hogy repült is, először azt hittem talált valami kisebb labdát és azzal játszik, viszont nem mertem kimenni, mert elég nagy volt.

Ez milyen bogár lehet?


2015. aug. 27. 02:35
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet csak egy nagyobb lepkeféleség... itt azok szoktak kamikáze módon nekimenni mindennek. :D
2015. aug. 27. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
gumibogár
2015. aug. 27. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lepke, vagy rózsabogár, vagy szarvasbogár. Így látatlanban nem lehet megmondani. Egyik sem veszélyes, nem kell félned!
2015. aug. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én mondom hogy ez egy őskorból lefagyasztva hátramaradt bogárusz gumirusz ami nagyon veszélyes. Ne közelíst meg! Csak a macskák immunisak a mérgére ami az emberi végtagokat 48 órán belül gumivá változtatja. Ha a nemi szervedet csípi meg akkor többet a védelemről se kell gondoskodni. Már tervezik az ellentámadást a robotosított macska hadsereggel, szóval nincs veszve a remény. De addig ne közelítsd meg! És ezt tartsd titokban különben pánik törik ki és a helyzet kezelhetetlenné válik.
2015. szept. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!