Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen pók lehetett ez?

Milyen pók lehetett ez?

Figyelt kérdés
Hát rettenetes, el sem hinném hogy igazi, ha nem láttam volna hogy mászik!Sajnos képem nincs róla, nagyjából dió nagyságú,eléggé szabályos kerek potroha van, de kissé lapos (ha oldalról nézzük).Nagyon szőrös, szinte bolyhos!Fekete.A lábai hosszúak és eléggé vékonyak.Lassú.Mi a frász lehet ez?Ilyet még nem láttam.Hotel teraszán láttam.Ez egy parkos környék.Elég nagy pókok fordulnak itt elő.
2015. szept. 3. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Magyarországon te ilyen pókot nem láttál. A felét hozzáfantáziáltad. A leírás alapján lehetett nőstény bikapók, de ebben az esetben a lábai is vastagok, és a fejtor hossza legfeljebb 15 mm. Lehetett szongáriai cselőpók, e akkor a szőrössége mellett feltűnt volna a jelentős csáprágó, és az magától nem jön ki az üregéből. Lehetett pokoli cselőpók, de az nem feltűnően szőrös.
2015. szept. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szomáliai cselő?
2015. szept. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szongáriai, vazzeg. Belső-ázsiában, a Tarim-medencében.
2015. szept. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jóvan bocs, szájhagyomány által hallottam róla :DDDDDDDDDD
2015. szept. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szongáriai cselőpók? Honos Magyarországon.


[link]

2015. szept. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!