Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ti találkoztatok már a lakásot...

Ti találkoztatok már a lakásotokban légyölő pókszázlábúval?

Figyelt kérdés
Ha igen, támadott már meg titeket? És van valami amivel távol lehet tartani a lakástól őket?
2015. okt. 24. 21:57
1 2
 11/12 anonim válasza:
51%
Én alapvetően sem a pókot sem a pók százlábút nem bántom, ha a természetben találkozom vele. Végtére is hasznos állat mindkettő. A pók összefogdossa a legyeket és a rovarokat, a pók százlábú a legtöbb ízeltlábút, de még a pókot is beleértve. Viszont lakásban nem szeretem se a pókot mert mindenhol elszaporodik és teli pókhálózza a lakást, a pók százlábút pedig azért, mert egyrészt a hideg kiráz tőle, ha meglátom a falon vagy a padlón mászni, másrészt nem lenne túl jó, ha megharapna miközben alszom. Sajnos már előfordult hogy egy pók százlábúval osztoztam az ágyamon. Nem volt valami kellemes. Pók pedig már harapott is meg. Amúgy általában ok nélkül egyik sem bánt. A rovarirtó szer bizonyult idáig hatásosnak.
2016. okt. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Botond1999 ***** válasza:

Szinte minden lakásban van. Nem kell bántani, nem kell hozzányúlni, nagyon hasznos kis rovar, mert levadássza a lakásban lévő szúnyogokat, hangyákat.

Ha hozzányúlsz, fájdalmas lesz a marása. Ha félsz tőle, tereld be egy kis üvegbe és tedd ki az udvarra, utcára.

2019. okt. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!