Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Szeretnék segítséget táplálék...

Atika888 kérdése:

Szeretnék segítséget táplálék állat (vándorsáska;tücsök) tenyésztéséhez. Mire kell odafigyelni? Milyen gépeket kell venni? (fűtéshez-hűtéshez) stb. Minden érdekel ezzel a témával kapcsolatban, főleg konkrétumok.

Figyelt kérdés
Saját fogyasztásra szánom, már próbáltam és remek dolognak tartom!

2015. dec. 4. 18:42
 1/1 anonim ***** válasza:

😵Egészségedre..😷😬 Nem értek az emberi fogyasztásra tenyésztett tücskökhöz..de ha úgy kell tartani mintha az állatainknak szánnánk, akkor nem kell semmilyen gép, tedd napos helyre (D vitamin), nem szeretik a párát, adj nekik sok-sok gyümölcsöt-zöldséget (A,B,C stb vitaminok)

;) Szerintem fontos, hogy steril környezetve tartsd őket (mivel.emberi fogyasztásra lesznek), ne hagyj semmit penészedni SOHA, mert képesek megenni és az sztem nem egészséges ember számára...

Mint mondtam, ebbe nincs tapasztalatom, de azért remélem segítettem!

2017. jan. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!