Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Honnan tudom hogy belemászott...

Honnan tudom hogy belemászott a fülembe egy bogár?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Honnan tudja azt az ember ha egy bogár belemászott a fülébe? Megvagyok fázva, ma erőseb mozgásokra párszor "recsegett" a fülem. Nem-e lehet attól mert beleköltözött valaki? Pont néztem erről egy videót hogy 1 pók beleköltözött 1 srác fülébe. Mondjuk akkor csak hallanék valamit, meg mozogna, nem?
2015. dec. 24. 00:46
 1/5 anonim válasza:
75%

Kedves Kérdező!

Nyugodj meg! Nincs ilyen veszély. Ha nem érzel semmi furcsát, és a hallásoddal is minden rendben, fülpiszkálóval is kitakarítottad a füled; akkor pánikra semmi ok.

De ha teljesen biztos szeretnél lenni benne akkor keress az ünnepek után fel egy orvost.

További szép estét!

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus


Kellemes Ünnepeket kívánok neked!

2015. dec. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam egyszer olyat, hogy egy csaj fülébe belemászott valami bogárka, és azt mondta, hogy a helikopterhez hasonlatos hangot hallott.:D Ne félj, a te füledben nincs semmi. Ez a recsegés szerű hang normális, nekem is szokott lenni, akkor, amikor be van dugulva az orrom és erősen fújom meg. Írtad, hogy meg vagy fázva, így gondolom te is akkor hallod. Ha máskor, az se baj szerintem. Csak azért vonod össze a recsegést a fülben tanyázó bogárral, mert láttad azt a videót és megijedtél tőle. Nyugalom!:)
2015. dec. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 elwera ***** válasza:
69%

Egyszer valami elkezdett berregni a fülemnél nagyon hangosan, erre úgy megijedtem, hogy elkezdtem pogozni mint egy őrült metálos, ráztam a fejemet üvöltve.

Csak egy éjjeli lepke repült a hajamba, a fülemhez közel.

2015. dec. 24. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 8-9 évesen láttam egy ilyen felvételt, hogy a nőci fülébe költözött be egy bogár. Pont akkor volt csótányinvázió a lakótelepen, úgyhogy felvettem egy fülmelegítőt és betakartam a fülemet egy kispárnával. :D Nekem eddig csak szúnyog repült a fülembe, meg is csípett a retkedék, alig tudtam kiszedni. Nagyon fosok én is, hogy alvás közben valaki kibérli a fülemet. :D
2015. dec. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
figyelj..a te füledbe semmi nincs szoval nyugi. ha lenne akkor nagyon nagyon fájna,meg begyulladna. na meg magyarországon nincs olyan rovar ami beköltözhetne a füledbe max véletlenül bele tud repülni vlmi de azt könnyen ki lehet szedni
2015. dec. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!