Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hangyák forrásának megkeresése?

Hangyák forrásának megkeresése?

Figyelt kérdés

A napokban megjelent pár hangya a szobámban. Eleinte nem foglalkoztam velük 2-3db volt csak velük gyorsan elbántam és nem is jött több. Most viszont megjelentek a többiek, elszórva a szobában mindig összefutni 2-3 'főből' álló csoportokkal, azonban egységes útvonalat egyik sem követ mint ahogy az általában lenni szokott így ötletem sincs honnan jöhetnek elő. Így arra gondoltam, hogy egy kis tálkába kevés cukrot kiszórva csalogatnám őket elő, hátha így előjönne a többi is, így egy egységes útvonalat létrehozva a bolyig, vagy legalább a lyukig a falban.

Mit gondoltok, beválhat?


2016. febr. 10. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább tűt keress egy kazalban!
2016. febr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Enné mi sem egyszerűbb kedves barátom!!😆 az a lényeg hogy kiraksz egy kis diót vaggy batlrmit amit szeretnek a hangyák egyszeruen ejinmek nagyon sok hangya.

Az egyik fele odafele a masik visszo de a lenyeg hogy a boj felől vagy fele

2016. febr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!