Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mi lehet a hajamon? Vagy csak...

SaurvaHUN kérdése:

Mi lehet a hajamon? Vagy csak hallucinálok, hogy ott mászik a fejemen?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Pár napja érzem, hogy bolha vagy valami hasonló bogár/rovar mászik a hajamban. Már 1x láttam a párnámon mászni, de amikor le akartam kapni, vagy le csapni elugrott, mint a bolha, Meg is fogtam, csak mikor össze akartam nyomni akkor elugrott. A fejemben csak a baloldalamon érzem a bizonyos mászkálást, de amikor a tükörben nézegetem át a hajam, nem látok semmit. Mással nem merem megnézetni, mert félek, hogy átugrik rá. Kinézete sötétvörös, kb. 0,3 cm. Ha nem hallucinálnék akkor, hogy tudnám kiirtani? Hajmosással próbálkoztam, 1-2 óráig hatott, de azután megint érzem.

2016. jún. 20. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Tetűről nem hallottál még?

Tudtommal van rá valami speciális sampon, de majd a hozzáértők elmondják pontosan, nekem hál' Istennek sosem volt.

2016. jún. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De hallottam, csak ugye vendégségben nem voltam, és anyumtól se kaphattam el. De viszont állatokkal érintkeztem, és ugye olvastam, hogy a bolhák átmennek az emberbe. De a tetű az mindenhol mászkál, én meg csak a baloldalon érzem, hogy mászkál.
2016. jún. 20. 12:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem bolha, a mérete, színe és az, hogy elugrott az pedig tipikusan erre utal. Mivel írtad, hogy állatok közelében vagy, ez szinte már 100 %, hogy az lesz.

Őket is majd bolhátlanítsd, hogy ők se szenvedjenek. Nem csípett meg?

2016. jún. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyszer csípet, meg de már múlóban van, és az állatoknál is elkezdtem írtani
2016. jún. 20. 13:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is bolha. Átmegy az emberbe is, de nem marad meg benne.
2016. jún. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kataleyya válasza:

bolha

ha gyorsan szeretnél megszabadulni tőle akkor használj tetűirtot és miután le kented a hajad húzz rá müanyag zacskót igy biztos a fulladás és a halál

2016. jún. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!