Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megtámadott a macskám, miért?...

Megtámadott a macskám, miért? Mély sebek a fejemen.

Figyelt kérdés

Néha szokott játékosan harapdálni, de mindig figyel nehogy erősen tegye. Most a fotelban ültem, megvakartam a fejemet, ő a foteltámláról ráugrott, és harapta, meg belevájta a tarkómba a karmait. Nem akarta elengedni, és attól féltem, hogy el kell törnöm valamiét, mert olyan mélyek voltak a sebek, és olyan erősen kapaszkodott. :((((((((((((((((((((


Ennyire nem vette figyelembe, hogy annak a fejét támadja meg ösztönből, akivel alszik, és akitől a kaját kapja? Az ösztönök így felülbírálják a tetteit? :(((((


2011. febr. 4. 00:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
76%
Igen az ösztönök erősebbek. Néha az én cicám is bevadul, és már fáj amit csinál. Ilyenkor erőteljesen kell rászólni, hogy tudja, te is bármikor okozhatnál neki fájdalmat, mégsem teszed. És vágd le a körmét.
2011. febr. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem tudja hogy ezzel fájdalmat okoz, ösztönösen teszi. Szerintem is szólj rá mikor bevadul.
2011. febr. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
az én cicám is nagyon be tud durvulni játék közben. Általában fogócskázni szoktam vele a nappaliban, össze vissza rohangál, kerget stb, ha elkapom, akkor rágja a kezem. Viszont ha felveszem ilyenkor a kezembe, egyből a kis kezével átkulcsolja a nyakamat és odahúzza magát és összerágja a fejem. Persze nem hagyom, de hát olyan kis gyors:) Ilyenkor inkább hagyom, had nyugodjon le:)
2011. febr. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
38%
Én tutira rátettem volna a fotelt, és beleülök...
2011. febr. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
:D
2011. febr. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
00:38 :D:D:D
2011. febr. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
42%

ha velem csinálta volna ezt, tuti h reflexből földhöz b*sztam volna :D félreértés ne essék, szeretem az állatokat, de szerintem az ember legjobb barátja a kutya :D csak egy macskának lehet pofája ilyet tenni, egy tisztelettudó kutya soha nem merne ilyet tenni a gazdájával.

persze a macskának nincs gazdája, csak etetőcselédje, meg valakije akit a macska beenged a SAJÁT ágyába

2011. febr. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hajamat szokta kitépni. Amikor nagyon belelendülnek, nehéz őket leállítani, az enyémeknek a fenekére kell csapni vagy jó hangosan rájuk ordítok, akkor észhez térnek egy kicsit.
2011. febr. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Mennyi idos, milyen nemu? -_-!
2011. febr. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
29%

Veszettség ellen volt oltva a macsek?Kijárós?

Én nem szeretem különösebben a macskákat,biztos nem tűrném meg tovább a környezetemben.

2011. febr. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!