Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Akárki! Amikor felébredtem...

Akárki! Amikor felébredtem két darázs volt a szobámba, valami jó nagyok nem olyan kicsik! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Békésen alszom az emeleten amikor két nagy darázs repül összevissza. Az ablak nyitva volt,de csak egy résnyire,és egy fecske fészek is van az ablakunkba.

Az a helyzet hogy tegnap is láttam egy ugyanekkora darazsat a szobámba miközbe hoztam be a száritoról a ruhákat,de mire visszajöttem a bogár irtó sprével eltünt. Azon gondolkodom hogy nem is az ablakon át járnak be hanem itt van egy fészek. Egyáltalán nem napsütötte ez a szóba egy kis napfény sem jön be,teljesen árnyékos.



2016. júl. 22. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki hogy zárt ablakkal alszol, és ha még így is vannak, kérdezz meg egy méhészt, hogy nem e a közelben a van egy fészek. Lódarázs volt vagy kecskedarázs?
2016. júl. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hm... ajánlom a benzint és gyufát.

Vagy szúnyoghálót, nálunk nem volt megcsinálva ezért apa vett hálót (olcsó) és ragsztópisztollyal rárögzítette csak így a la nature az ablak elé.

2016. júl. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!