Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Már 12-13 napja minden éjjel...

Kolos99 kérdése:

Már 12-13 napja minden éjjel megcsíp valami az ágyamban éjjel. Mi lehet az?

Figyelt kérdés

-Nem szúnyog vagy pók

-Trikómon át is megcsípett

-Paplan alatt is megcsípett

-Utána olvastam és sem az emberbolhára sem a poloskára nem illenek a tünetek (talán a poloskára kicsit)

MI LEHET EZ? MIT LEHET TENNI?



2016. aug. 18. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van cicád?Mert ha igen akkot lehrt bolha
2016. aug. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nincs állat a házban
2016. aug. 18. 23:42
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ágyipoloska
2016. aug. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha van kutyád,vagy macskád akkor lehet,hogy bolha.Mindenesetre vegyél rovarirtót ami beltérben is használható rejtett életmódú rovarokra(macska v.kutyabolhaesetén)Happy petnet pl. és fújd le vele alaposan.Ágyneműt 60 fokon kimosni.
2016. aug. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Attól lehet bolha mert ha van kint állatod és bolhas akkor rád ugorhat és így bejut a házba.De ha nem is bolha mindenesetre vegyél rovarirtó sprét.12L

1 voltam

2016. aug. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az udvaron van kutyánk de ő jelenleg semmilyen jelét nem mutatja annak hogy bolhás lenne

Ha ágyipoloska akkor hogy kerülhetett a szobámba amikor hetente ki van takarítva és 6 hétig nem voltam itthon?

2016. aug. 18. 23:57
 7/12 anonim ***** válasza:

Insecticide 2000 ajánlom az nekünk is bevált

#1

2016. aug. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnos az agyipoloskat konnyen osszeszedheted es nemfugg attol hogy milyen alaposan takaritotok .nalunk is volt es én vendegsegbok hoztam sajna ..
2016. aug. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát az szuper...

Ha ma éjjel is megcsíp vmi akkor tuti hogy a poloska lesz

Köszönöm az eddigi segítséget

2016. aug. 19. 00:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Poloska, bolha vagy esetleg hangya is lehet. De van egy legy, szuronyos istallolegy. Nalunk az egesz csalad teljesen kivolt, hogy mi csiphet meg minket folyton. Aztan kiderult, hogy ez a kis rohadek az! A hazunk mogott par meterrel van egy lovarda, onnan jonnek. Folyton be kell fujni az egesz hazat rovarirtoval miattuk, ugyanis fertozo a csipese.
2016. aug. 19. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!