Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Igaz hogy álmunkban pókokat,...

Igaz hogy álmunkban pókokat, rovarokat eszünk?

Figyelt kérdés

Igaz az hogy mikor alszunk,pókokat,bogarakat eszünk?

Nagyon kiváncsi vagyok erre!

Normális válaszokat,a választ előre köszi!



2016. aug. 27. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer olvastam erről, hogy kamu az egész, és valaki azért terjesztette el, hogy bemutassa, milyen hülyeségeket képesek elhinni az emberek.
2016. aug. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
2016. aug. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség.Előfordulhat ilyen,hogy bemegy a szádba,de mondjuk egy évben egyszer.
2016. aug. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm a válaszokat.Meg nálunk nincs madárpók,meg minden ilyen nagy pók.A szobám is rendszeresen takarítom :D
2016. aug. 27. 14:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Urbánus legenda. Ugyanolyan mint amikor azt próbálták bemesélni, hogy a kóla feloldja a vasszöget. Kipróbáltam, semmi nem történt. A zsindex meg a legnagyobb kamuoldal a világon.
2016. aug. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%

Kérlek, ne feledd, hogy a kaszáspókok is segítenek eltakarítani az ételmaradékot, morzsát, és más szerves törmeléket, mivel ők ebből élnek. Vigyázz rájuk egyfelől ezért, másfelől mert ők is élőlények. :)


Az a ragadozó állat dolga, hogy ostobaságot követ el, hogy más lényeket SZÁNDÉKOSAN NEM tart tiszteletben. Pedig lehet minimalizálni az állathalált. Ha hangyára lépsz véletlen, arról nem tehetsz, de ha direkt veszel részt állatölésben (akár cinkosként), az már szándékos. Lehet ezen gondolkodni. Szerintem te tiszteled a kaszáspókokat, és nem pusztán érdekből. Legalábbis remélhetőleg.

2016. aug. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké.Amúgy én szeretem a pókokat.Jó kis élőlények.Bár az ilen pókokkal amik megcsípnek meghalsz....azzal nem szeretnék találkozni
2016. aug. 27. 15:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Azokkal nyilván én se. Sajnos az állatvilág ösztönös, ennek van előnye is, hátránya is. Sajnos a legtöbb ember állati szinten van, de úgy, hogy nem a harmonikus hozzáállást utánozza az állatvilágból, hanem a ragadozókat.
2016. aug. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!