Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A porszívó megöli a pókokat?

A porszívó megöli a pókokat?

Figyelt kérdés

Ha összeporszívózzuk a kaszáspókokat, akkor azok megdöglenek, vagy túlélik és kimásznak a porszívóból?

A "gyilkos vagy" jellegű kommenteket kérem, mellőzzük, arachnofóbiás vagyok.



2016. szept. 6. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
"gyilkos vagy"
2016. szept. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1. jöhetsz hozzám humánusan póktalanítani :D
2016. szept. 6. 10:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem tesz jót szegény kaszásnak, ha beszippantod a porszívóval. A gyengébbek valószínűleg meghalnak, az erősebbje túlélheti. Akkor viszont bosszúszomjasan fog kimászni a porszippantó bendőjéből...
2016. szept. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már én is gondolkodtam, ugyanazért, amiért te is. Szerintem megöli, de ha nem is öli meg, nem tud kimászni a porszívóból.
2016. szept. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 piriiiii ***** válasza:
100%
Szerintem elpusztul mind. Ez olyan, mintha téged felkapna egy hatalmas és nagyon erős hurrikán és ide-oda csapkodna, majd felszippantana egy szűk lyukba. A pókok meg lehet, hogy klausztrofóbiások, gondolj bele...
2016. szept. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!