Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Elfogtam egy pókot, és nagyon...

Elfogtam egy pókot, és nagyon idegbetgnek tűnt. Mitől, mert megfogtam? Maskor meg nem volt ilyen. Elengedtem es ram akart tamadni. Mibaja volt?

Figyelt kérdés

2016. szept. 12. 04:15
 1/6 Molyember ***** válasza:
25%
Nem szabad kábszizni.
2016. szept. 12. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Nem lehet, hogy te vagy az idegbeteg?
2016. szept. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

Felháborító!

Hogy képzeli egyáltalán ez a pók, hogy védekezni merészel!???

2016. szept. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha téged elkapna egy óriás, te hogy viselkednél?

Teljesen kiszámíthatatlanul, mivel egyenlőtlen felek között úgy éreznéd akármit teszel a az óriás azt tesz veled amit akar. Hangulattól függően vagy értelmesen tárgyalni próbálsz vele, vagy őrjöngesz, hogy miért korlátozza fizikailag a mozgásod, vagy elmenekülsz. Mindehhez add hozzá, hogy a pók is érző lény, csak nagyságrendileg más az IQ-ja.

2016. szept. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%

Esetleg próbáltál beszélni vele hogy ne legyen idegbeteg? Te mit szólnál hozzá, ha téged csakúgy megfogna valaki minden kérdés nélkül? Tehát legközelebb legyél hozzá udvarias és csak akkor fogd meg, ha ő megengedi.

Máskülönben megnő hatalmasra és megesz téged. Nem jó egy ilyen trippet átélni, hidd el nekem. :)

2016. szept. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az volt a baja,hogy megfogtad.Általában a vadállatok nem szokták díjazni.
2016. szept. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!