Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Madárfióka tollában pici...

Madárfióka tollában pici sötétszürke bogárkák milyen fajtájúak? Emberen lakni ugye nem szokásuk?

Figyelt kérdés
Megfogtam egy fiókát de aztán leraktam kb ugyanott, de amikor megfogtam, pici bogárkák kerültek a kezemre; lesöpörgettem őket.

2017. júl. 12. 21:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Ammárlefürödtemhajatismostam.
2017. júl. 12. 21:38
 2/5 A kérdező kommentje:
Valószínűleg rögtön leszedtem az összeset még ott kint, legtöbbet szegénykét talán össze is nyomtam, de azért kíváncsi vagyok, milyen fajta állatok ezek.
2017. júl. 12. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérlek szépen, valószínűleg tolltetű, holnapra térdig jársz bennük. :)
2017. júl. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Tetü,bizony.Egyik fajtája tyukokon él,más fajtája az ilyen madarakon.És nyugi,nem lesz semmi bajod tőle ;) :D(vagyis ha már megmosakodtál,stb)
2017. júl. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még aznap tetőtől talpig lefürödtem, amúgy asszem csak a kezemre jutottak át még akkor is és leszedtem már akkor rögtön mindet; köszönöm a válaszokat, mentek a zöldek. :)
2017. júl. 18. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!