Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogy tüntessem el a pókokat,...

Hogy tüntessem el a pókokat, ha nagyon félek tőlük?

Figyelt kérdés

A nyáron már 2x előfordult, hogy a frászt hozták rám. Ahogy filmet néztem előttem pár centire ereszkedtek le. Hirtelen, ahogy fordultam meg, és ránéztem konkrétan kirohantam a szobámból. Tavaly volt, hogy egy nagyobb elszaladt előlem, amikor leakartam ütni, és már a sírás kerülgetett, mire ismét előjött, és sikerült elkapni.

Most befújtam az ablakot, és az ágyat mentás parfümmel, mert valahol azt olvastam, hogy nem szeretik az illatokat. Mit tudok tenni még? Mindenhol leszedtem a pókhálót is, egyedül a szekrények mögött nem tudom, mert nem férek oda, és nem igazán mozdíthatóak a bútorok. Sajnos az pont ideális hely nekik.:(



2017. aug. 4. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos annál jobbat én se tudok mondani, hogy porszívózz minél gyakrabban. Én egyáltalán nem félek a pókoktól, de sajnos allergiás vagyok rájuk (ha megcsípnek 2-3x osára dagad az adott testrészem, múltkor pl a kézfejemet csípte meg ezért nem tudtam mozgatni egy hétig. Súlyosabb esetben szédülök és hányok) ezért muszály 2-3 naponta kiporszívózni a sarkokat legalább. Illetve vannak ilyen elektromos rovarírtók azok nekem egy kicsit segítettek.
2017. aug. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ide is beírom piros Raid maximálisan hatékony ellenük
2017. aug. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2017. aug. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És a Harry Potterben is volt egy varázsige pók ellen, ha jól emlékszem az Arania Exumal... :)
2017. aug. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó, próbáltam már, de valahogy egy patrónust sikerült megidézni nyolc lábbal.


2. köszönöm, eddig chemotox-ot használtam, de attól max megszédültek egy kicsit, de ugyanúgy tovább másztak.

2017. aug. 18. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!