Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ágyi poloska írtás?

Ágyi poloska írtás?

Figyelt kérdés
Írtattunk ágyi poloskát mert találtunk kicsit is nagyot is. Szerencsére nem volt még elszaporodva, de azért volt. Utána takarítás közbe egyet se találtunk. Se élőt se döglöttet. Hova lettek??
2017. aug. 26. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ágyi poloska a mélyedésekbe, a falak, és a plafon repedéseibe húzódik vissza. Ott keressétek...
2017. aug. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindent kitakarítottunk, átnéztünk, de sehol semmi. Lehetséges hogy bementek pl. a szekrények alá az írtás után és ott pusztultak el? Látható helyen egyet se találtunk
2017. aug. 26. 16:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Éppen, mert a fényt nem szeretik. Éjjeli lények.
2017. aug. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt Én is tudom. Nem az volt a kérdés hogy szeretik-e a fényt, tudom hogy éjjeli rejtőzködő állatok. A kérdés hogy hova lettek írtás után hogy egy döglöttet se találtunk?? Egyedül a szekrényeket nem forgattuk csak fel, mindenhol máshol néztük
2017. aug. 27. 09:45
 5/5 hosszúhajú ***** válasza:
nem lehet hogy bementek meghalni a résekbe, és most ott nyugszanak? - nem viccelek, lassan hatott a méreg???
2017. szept. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!