Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ma láttam egy/több olyan...

Ma láttam egy/több olyan rovart ami a vízben él, talán hat lába van, amiből egy pár láb 3-szor akkora mint a többi. Mi lehetett?

Figyelt kérdés
Volt két nagy szeme, mint egy légynek és amin legjobban meglepődtem, hogy REPÜLT. A szárnyai felett voltak fedőszárnyak, amin valami sárga minta volt. Egyébként ahogy láttam a vizet jobban kedvelte mint a szárazföldet.

2017. szept. 2. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sacc/ kb tudsz valamit a méretéről, a színéről és egyéb, számodra feltűnt "tulajdonságáról"? Hatlábú, akinek feltűnően nagyobb egy pár lába, szép nagy szemei vannak, az pld. az imádkozó sáska is lehet, de az nem vízben él. Fotó nincs róla?


[link]

2017. szept. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Valami csiborféle vagy csíkbogárféle volt. A hátsó pár lábuk jóval nagyobb, azzal evezgetnek a vízben :)

Tudnak repülni is. Van belőle mindenféle színű, fekete, szegélyes, zöldes...

Keress rá képekre, és nagyjából be tudod azonosítani.

2017. szept. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
? [link] ?
2017. szept. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A hanyattúszó poloska az, mindenkinek ment a zöld kéz, köszönöm
2017. szept. 2. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!