Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez hány kcal...

Szerintetek ez hány kcal lehetett ma? Nagyon sok? Félek hogy elrontottam vele a diétám, akkora egy barom vagyok. :' (

Figyelt kérdés

Reggeli: 1 tányér gyümileves ,nagyon pici cukorral és vízzel készítve, 1 csésze feketekávé 1 fél teáskanál completával,cukor nélkül

Tízórai: 1 szelet trappista sajt

Ebéd: Fél pennys fagylakomás sajtos pulyamellérme,sütőben készítve olaj nélkül, 5 kicsi rántott patisszon,5 rántott karfiol, de ezeket úgy kell elképzelni hogy tényleg nagyon kicsik! Tudom hogy rengeteg így is sajna.. :(

Egyéb: 4 dkg zsírszegény túró, 250 ml jogobella light joghurtital, 4 dl ásványvíz



2013. júl. 1. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te egyébkét fényt eszel?:DD
2013. júl. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én inkább azon aggódom, hogyha ezt soknak találod akkor mégis mit szoktál/mennyit enni átlagosan?
2013. júl. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Ne diétázz, mozogj. Sokkal eredményesebb lesz a fogyókúra és nem utolsósorban egészségesebb is.
2013. júl. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát nem ilyen sokat... :S
2013. júl. 1. 17:45
 5/8 A kérdező kommentje:
Mozogtam, de semmi nem ment le,mert mindig éhes voltam tőle.. pedig 1 évig folyamatosan.:/
2013. júl. 1. 17:46
 6/8 anonim ***** válasza:
El tudok képzelni valamivel egészségesebb étrendet, de soknak még véletlenül sem sok ez...
2013. júl. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
MEnyniségre kevés. Tápanyagra kevés. Minőségre borzalom. Kalóriára: ha tényleg minden nagyon pici, akkor 1000 kalória alatt tippelem, mondjuk a joghurt megdobhatja, abban nem tudom, mennyi van. Attól, hogy light, még cukros, ha gyümiset ettél.
2013. júl. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tudom hogy borzalmas, de nem szoktam ilyen egeszsegteleneket enni, csak ez ma ilyen nap lett. :((

Amugy a joghurt 100 kaloria volt :)

2013. júl. 1. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!