Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Alexandre Pato ha...

Szerintetek Alexandre Pato ha nem lett vollna annyit sérült akkor lehetett volna belőle akkora sztár mint mondjuk neymar?

Figyelt kérdés

Mert nem hiszem hogy annyi lett volna benne mint Messiben Ronaldóban Iniestában Xaviban Ibrában szóval a jelenlegi legnagyobbakban de lehetett volta simán olyan mint mondjuk neymar mert ő azért nem ez a szint én nagyon orültem mikor pato a a milánhoz került mert nagyon gyors és teknikás volt

most hogy ien rosszul magy a csapatnak sokszor gondolok bele mi lett volna ha



2014. jan. 24. 17:46
 1/4 A kérdező kommentje:
neymar vagy a vele egyszintü játékosok szóval nagyonagyongyonjó de elmarad messiéktől szóval majdnem a legjobb
2014. jan. 24. 17:48
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy tehetség volt fiatalon Pato, szóval lehetett volna.Nem véletlen igazolt 18 évesen az akkori bl címvédőbe.


Az első teljes évében elég jó is volt. Sajnos előfordul az ilyesmi minden sportban...

2014. jan. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem simán lehetett volna. Emlékszem talán 21 éves koráig a gól/meccs átlaga jobb volt mint Messié 21 évesen. Így is nagyjából fele annyi gólt rúgott mint ahány meccsen pályára lépett a Milanba. Rengeteget volt sérült és minden sérülése után kellett neki pár meccs mire formába lendült, tehát a gólnélküli meccseinek többségén nem is volt 100%-os állapotban. A vége felé már azt vettem észre, hogy kedvtelenné is vált. Kár érte, én mindig is szerettem a Milanban játszó brazilokat és benne sokkal több volt ennél, csakhát a sérülések...

Mindez persze csak feltételezés, és tudjuk, hogy nincs ha, de én úgy gondolom, hogy lehetett volna igazi sztár belőle.

2014. jan. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még lehet belőle valaki.Brazíliában nem bajlódik annyi sérüléssel mint Milánóban.Ha formába lendül a Cor-nál és vágja a gólokat akkor visszaviszi Európába valamelyik nagycsapat.
2014. jan. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!