Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ez milyen fajta pók? (Fotók. )

Ez milyen fajta pók? (Fotók. )

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2017. okt. 28. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Ember evő pók.
2017. okt. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van itt gyakorin pár pókszakértő, majd ők megmondják biztosan, de nekem a hamis özvegyre hasonlít.
2017. okt. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lipton. ***** válasza:

Valamelyik Steatoda faj, talán grossa.

Faggyúpók.

2017. okt. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Vagy grossa vagy triangulata. Ártalmatlan, az emberi bőrt képtelen átmarni, a "hamis özvegy" az angol "false widow" név lefordítása, de ez náluk is csak ráaggatott név, nem "hivatalos".
2017. okt. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az elsőnek üzenem, hogy latolgattam, már nekem is megfordult a fejemben, hogy emberevő, csak nem tudom, hogy keresztbe nyel-e le engem egyben, mint a Cure dalban, vagy ropogtat közben és büfizik? De az tuti, hogy még én is nagy falat volnék neki... :)


A többieknek köszi az érdembeli választ. Szóval nincs veszélyes mérge. Bár Magyaro-on nem élk iylen. Elég ritka D-Magyaro-on a fekete özvegy.


Szóval ő a hamis özvegy, és ártalmatlan. Köszi.


Ez egy új pókfaj a szobámban, és nem hajlandó albérletet fizetni a nyavajás... Morr-morr...

:S

Azt tudom amúgy, hogy nem fekete özvegy, mert más a mintája.


Megnyugtató, ha ártalmatlan. :)

Nagyon rejtőzködő, pakolás közben derült fény a létezésére. Félős a drága, alig tudtam lefényképezni.

2017. okt. 28. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!