Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Bolhacsípés a karon is előford...

Nknk8815 kérdése:

Bolhacsípés a karon is előfordulhat?

Figyelt kérdés
Vagyis nem csak előfordul, hanem van és nem is egy-két (valószínűleg) bolhacsípés a karomon. Csak mindenhol azt írják, hogy csak akkor beszélhetünk bolháról, ha a lábszáron találunk csípéseket. Remélem én csak kivétel vagyok a feltevés alól. Nem akarok még egy vérszívóval megharcolni. 😂

2017. dec. 2. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Bárhol előfordulhat, ahol rád tud mászni.
2017. dec. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2017. dec. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Simán, sőt a két láb közt is a leghmmm részen is. Bárhol.

A bolha viszont vonalban dolgozik. Este ki kell ugrani az ágyból, felcsapni azonnal a villanyt, felhajtani a takarót és apró pici fényes dolgot kell keresni. Sok sikert hozzá, nehéz lesz, és elugrik. Kutya van?


A lepedőn-ruhán nincs vérnyom? Csak azért mert lehet ágyipoloska is...

2017. dec. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van kutyánk, de nem bolhás... Fogalmam sincs, hogy honnan szedtem össze! Azóta már ugye megtaláltam a kis butát :D. Megöltem, kitakarítottam, befújtam mindent bolhairtó szerekkel, és egészen december elejétől januárig nem volt semmi, aztán megint elkezdődött... megint eljátszottam a procedúrát, majd a lepedőmön találtam egy halott bolhát, azóta semmi... kíváncsi vagyok, hogy meddig fog ez még így menni, következőnél hívatok egy bogárirtót, mert nem kaptam olyan nevelést és nem is olyan helyen élek, ahol normális a bolha jelenléte.. már attól is beparáztam, hogy pestisem lesz meg minden :DD. A válaszokat pedig köszönöm szépen!!!
2018. jan. 27. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!