Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Akinél van bogár, szégyenli...

Akinél van bogár, szégyenli magát? Komolyan kérdezem, nem vicc. Ti elmondanátok, hogy bogaras a lakás, ahol laktok?

Figyelt kérdés

Most 1 hónapig ideiglenesen egy panzióban lakok, ahol a múlt héten jött bogárirtásra egy pali - nem én rendeltem. Addig már találtam kb. 5-öt, erre jött a bogárirtó, 1 hete már 8-nál tartok.

Kérdezik, milyen panzióban lakni? Jót nem mondtam volna, de legszívesebben fújnám, hogy utálok itt lakni. És ha azt gondolják, hogy beviszem a bogarakat a melóhelyre? Vagy hazaviszem őket?


Most olvastam, hogy ecetes víz is jó ellenük, belemásznak és megd.glenek. Már álmodtam velük, egy tál vízben egy csomó bogár volt... Olvastam, hogy illó is jó ellenük, ezt ma kipróbálom. De az ecetet nem merem.



2017. dec. 28. 21:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Azért emeltem ki, hogy megírjam, én úgy látom, hogy használt az illóolaj bogár ellen. Nem tudom, hogy milyen bogár, bogár és kész, kisebb-nagyobb volt, nem sok, néhány db hetente. De már napok óta semmi.

Próbáljátok ki, radiátorra tettem vizet, illóolajat, borsmenta, citrom, mikor melyik pár csepp, amikor nem voltam otthon, akkor 1-2 cseppel többet. Szellőztettem is. Egy próbát megér Nektek is.

2018. jan. 10. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!