Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Miért nem eszik a madarpokom?

Miért nem eszik a madarpokom?

Figyelt kérdés
5-6 éve kaptam,nem tudom,hogy fiú-e vagy lány. 2x vedlett. Eddig ha megetettem mindig azonnal megedte,mostanában sose eszik,lassabban is mozog. Mi baja lehet?
2018. jan. 28. 08:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Megedte? Fogyózik.
2018. jan. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
A pókok nem esznek sokat. Az enyém heti egyszer eszik. Szerintem amikor pici volt akkor a fejlődés miatt többet kellett ennie, de alapvetően nem eszik annyit. Mondjuk attól függ, hogy mivel eteted. Nekem heti egy egér. Vizet meg mindenképpen rakjál oda neki.
2018. jan. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Utolsó vagyok, ha kétszer vedlett, akkor még kb 5 vedlés, aztán meg tudod állapítani a nemét. Ha hím akkor nem tudom, hogy meddig kellene élnie, viszont nekem a nőstényem 14 évig élt. A lényeg, hogy még várj vele egy picit. Tudja ő, hogy mikor éhes;)
2018. jan. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát a mienk lisztkukacot eszik(ezt mondták a kisallatboltba). Az a baj,hohy mar több hete nem eszik,viz mindennap van neki
2018. jan. 28. 09:07
 5/10 anonim válasza:
ha 5-6 éve kaptad akkor valószínűleg nőstény mivel a hímek nagyon kevés ideig élnek! szerintem vedleni fog ne parázz ! ha éhes lesz akkor úgy is eszik ! Viszont vannak extrém esetek is amikor a pók lassan mozog néha nem tudja meg tartani a testét ilyenkor nem vett fel elég nedvességet és a vedlés is eltolódhat és ilyenkor lehet hogy levedlenek de utána 50%nyi esélyt látok a túl élésre mivel nem mindig erősödik meg a kitinjük! remélem tudtam segíteni! Szólj nyugodtan ha kell segítség ! milyen faj ?
2018. jan. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Lipton. ***** válasza:

Majd eszik, ha éhes lesz. Gondolom már adult állat ennyi idősen, azok pedig nem esznek mindig, de az is lehet, hogy vedlés előtt áll.

Nem írtad, hogy melyik fajról van szó, ha feketedik a potroha, akkor nagy eséllyel vedlés lesz, kicsit emeld meg a páratartalmat és hagyd nyugodtan!

A lisztkukacot, lárvákat hanyagold!

2018. jan. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Hát ha még most se evett az picit para szerintem. Lehet hím amúgy, attól függ, hogy milyen fajta. Az a baj, hogy sose volt baja a pókomnak, szóval fogalmam nincs, hogy hova vigyem ><
2018. febr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
* hogy hova vinném>< Állatorvos nem tudom, hogy mennyire foglalkozik ilyennel..
2018. febr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Fajtáját nem tudom,mert ajándékba kaptam és akkor kicsi voltam. Hogy lehet emelni a páratartalmat? Olvastam cikkeket amibe azt írták,hogy az alatta lévő talajt spriccelni,vizezni kell. De akkor nem penészesedik be? Víz van bent nála
2018. febr. 6. 16:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem penészedik be, ha nem csatakosra permetezed. Csak napi egy-két kis spriccelés permetezővel, és kész! Ha nem eszik arra ezt tudom mondani: Az enyém is van, amikor nem eszik három napig is, utána pedig már mint a rozsda. Mondjuk én minden nap etetem, de amikor "úgy dönt, hogy nem éhes", akkor kiveszem tőle az eleségállatokat(nehogy kárt tegyenek a pókba)! Lisztkukaccal és tücskökkel etetem, meg vándorsáskával is!
2018. márc. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!