Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért nem eszik a madárpókom?

Miért nem eszik a madárpókom?

Figyelt kérdés
Egy Grammostola Rosea-ám van , és kb. 1 éve nem eszik egyáltalán semmit..de fullra semmit..., a potroha alig ment lejjebb , mint mikor vettük, és sajnos nem tudom hogy nőstény-e vagy hím:S
2010. jan. 14. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

A pókok amúgy sem esznek valami sokat, főleg vedlés előtt egyáltalán nem.

Hogy vettétek a pókot? Akváriumostól? Mert szoktak az alma alá tenni tenyészetet, amiből tud enni, ilyen kis bogarakat. Lehet, hogy azzal el van, csak ti még nem láttátok.

2010. jan. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Lehet hogy vedleni fog.

Mennyi idős?

Mikor vedlett utoljára?

2010. jan. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen normális ezeknél a fajoknál. Az egyik leglassabban fejlődő madárpókfajok egyike. Nálam is volt hogy fél évig nem evett semmit.

- Ezt egy honlapon találtam. Azt írják még, hogy lassan fejlődik.

2010. jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
mert vega
2010. jan. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
mert csicska vagy fogyózik mert modell karriert akar nem?
2010. jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
még nem vedlett soha...és meleg helyen van..amúgy kisállat kereskedésben vettem.. az utolsó 3 válaszadó: nagyon vicces gyerekek vagytok...:D
2010. jan. 14. 23:02
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Akkor biztos vedleni fog hamarosan, olyankor ne piszkáld mert elpusztulhat ,vedlési sokk.
2010. jan. 15. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12%
madárrá fog változni ezért szerezz be egy ketrecet
2010. jan. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6%
Beteg, vagy már megunta a kaját. De amikor elhoztad és megmondták hogy mit adjál neki, az szerintem csak a kisebb pókra volt igaz. Most nem lehet hogy mást kéne?
2018. jan. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!