Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ha kidobjuk az ágyat megszabad...

Ha kidobjuk az ágyat megszabadulunk az ágyi poloskától?

Figyelt kérdés

Mindkét szobában ágyi poloska van, szerencsére az enyémben nincs annyi,csak 1-2 csípésem van, valószínleg a másik szobából lett áthozva. Többször el lett már húzva az ágy, kiporszívózva körülötte rendesen, eddig csak az ágyban találtunk máshol nem. Ha kidobnánk az ágyat akkor eltűnnének? Tudnátol javasolni jó ágyi poloska ölő szereket?

Köszönöm!



2018. máj. 11. 01:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ágy kidobása még nem garancia arra, hogy eltűnnek, bár lényegesen növeli az esélyét.
2018. máj. 11. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azok megbujnak mindenhol, kis zeg-zugokban akarhol.
2018. máj. 11. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem magad által elvégezhető, nem jutsz hozzá megfelelő szerekhez. A poloska a képkereten, alvós plüssfigurán és minden máson is megbújik, ráadásul ha nem ti fertőztétek be a lakást (nyaralásból hazahozott szuvenír), akkor a szomszédból mászott át - ha nem írtjátok egyszerre az egész házban, csak időszakos lesz a javulás. Bp.-en tudok megbízható céget.
2018. máj. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Mindenképpen hívjatok szakembert hozzá,anélkül sikertelen lesz!


Nem olcsó,de,ha csak 1-2marad,azok is elszaporodnak gyorsan.

2018. máj. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szintén csak azt tudom javasolni, hogy bár az ágy kidobása szinte megkerülhetetlen, de emellett feltétlenül szakemberhez kellene fordulnotok. Házi módszerekkel gyakorlatilag lehetetlen megszabadulni tőlük.
2018. máj. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Sajnos a közelben sehol nincs ilyen rovarirtó cég, mellesleg sokan írják, hogy az sem hatásos.

Hát igen, a mellettünk lévő szomszéd mondta, h neki már 1 éve van, szóval biztos hogy onnan jöttek át..

Az ágyam közelében mindent át néztem, kiporszivóztam, de semmi. Sem a képkeretnél, sem a konnektornál nem találtam, csak az ágyamban hol a résekben, hol pedig épp a lepedőmön nyomtam össze..

Viszont padlószőnyegünk van, sajnos azt nem tudjuk kicserélni, mert elég drága mulatság lenne. Padlószőnyegben elbújhatnak vagy nem valószínű? A padlószőnyeg sarkánál nézegettem az ágy körül, ahogy fel van jőve kicsit, de ott sme találtam. Továbbá az ágy körül mindent befújtunk rovarölő szerrel, de sajnos ebben nem vagyok biztos, h a biokill a legmegfelelőbb erre, főleg hogy nagyon lassan hat.

2018. máj. 11. 23:54
 7/7 anonim válasza:
Hiába nem látod, azok ott. Annak mindenhol. 3 hónapig próbáltam irtani házilag őket, lehetelen. Hívj szakembert addig mig nem lesz nagy a fertőzöttség aztán akkor n€zd meg...a szakemberek irtása igen is hatásos de lehet 2 alkalom kell. Fertőzöttségtől függ. Mimnél tovább vársz annál rosszabb lesz
2018. jún. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!