Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Pók ellen valamilyen irtószer,...

Pók ellen valamilyen irtószer, csapda?

Figyelt kérdés
Tudom tudom tudom nem bánt. De rosszul vagyok a házban nyüzsgő fekete 5 centis nagyságú meg fel centis nagy lábú szörnyektől. Könyörgöm valamilyen irtó szert írjatok ezek a naturális dolgok házi cuki pók ellen ment is de ezeket semmi nem riassza el! Szúnyoghálón szinte át rágták magukat és csipnek is...

2018. máj. 14. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:

"Szúnyoghálón szinte át rágták magukat"


Nem rágják át magukat a pókhálón, ha körbe van szigetelve rendesen, nem csak úgy nagyjából feltéve itt-ott még lyukakkal is.

Egyébként az egész lakás nagyon alapos körbeszigetelése oldja meg leginkább. Ha ház, akkor nehezebb eset, de ott is a szigetelés a megoldás igaziból.

2018. máj. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem a szúnyoghálót csempe ragasztóval és kb 200db apró szöggel raktam fel majd azt vastag szigetelő ragasztóval nyomattam végig a szúnyogháló közepén láttam ahogy szoszerint elrágta vagy kilyukasztotta és bejött a házba menten ideg rohamot kaptam....Házról van szó szigetelve van de mindig bejönnek valahogyan... irtó szert szeretnék valahogyan keríteni.
2018. máj. 15. 00:41
 3/6 MessorKing18 válasza:
0%
Az biztos hogy a házi madárpókomhoz nem nyúlsz...
2018. máj. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha a saját szemeddel végignézted, akkor valami strapabíróbb szúnyogháló kell, anélkül egy vagyont kell kiadnod irtószerre.
2018. máj. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
A pókoknak csáprágói vannak, de az nem rágó szájszerv, nem tudják átrágni a szúnyoghálót. A csípések szintén valószínű, hogy nem tőlük (hanem mondjuk a prédaállataiktól) származnak, mert a legtöbb faj (értsd: 3-4 kivételével az 1000+-ból) csak védekezéskor vagy direkt ingerlésre támad. Kivétel lehet a házban a sárga dajkapók, ami agresszívabb, de ő sem fog az emberhúsra rájárni.
2018. máj. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Várhegyibence ***** válasza:
Tollseprű/porszívó 😅
2018. aug. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!