Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hamarosan krétára megyünk, és...

Hamarosan krétára megyünk, és hogy ott milyen bogarak vannak?

Figyelt kérdés

nagyon félek a bogaraktól minden ami repül , az összes bogártól még egy légytől is, ez van, nem tudok ellene tenni.


remélem ott nincsenek giga darazsak meg nagyon nagy bogarak mert már most nagyon félek



2018. júl. 5. 13:05
 1/5 A kérdező kommentje:
illetve rákok és egyéb állatok a tengerparton vagy annak környékén? mik vannak? tudnak nekem ártani? bántani?
2018. júl. 5. 13:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Amiket írtál az mind van ott is.
2018. júl. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ne attol felj, amit latsz. Attol felj, amit nem. :D


Viccesek az emberek. A kis artalmatlan izeltlabuaktol felnek, de attol nem, hogy milyen betegsegeket (meg milyen allatokat) kapnak el, amikor kutyaval smarolnak. Vagy amikor a kutyasz'rt otthagyjak, hatha a kisgyerek belemaszik. Szerintem "guglizz ra". Sok cukisagot lehet olvasni a kulonbozo kutyakban tenyeszo bakteriumokrol es fergekrol. Adnek nekik egy-egy evadot az Amerikai Horror Storyban. Plane "az en kutyam rendszeresen furdetve van, meg fereghajtva"-tipusu emberek vannak tevedesben. :D

2018. júl. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

"Viccesek az emberek. A kis artalmatlan izeltlabuaktol felnek, de attol nem, hogy milyen betegsegeket (meg milyen allatokat) kapnak el, amikor kutyaval smarolnak. Vagy amikor a kutyasz'rt otthagyjak, hatha a kisgyerek belemaszik. Szerintem "guglizz ra". Sok cukisagot lehet olvasni a kulonbozo kutyakban tenyeszo bakteriumokrol es fergekrol. "


Hát még az milyen durva, hogy egy "tiszta" emberi szájban 4000x több kórokozó tenyészik, mint egy kutya fenekén például.

Viccesek az emberek, egy kutyakakitól halálosan rettegnek, de egymás szájába bármikor belemásznak, kinyalják egymás nemiszervét, fenekét, fogdossák vadidegenek kezét, egyéb testrészeit, ráülnek egymás után a wc-re... Olvassatok csak utána, hányféle betegséget lehet elkapni egy másik embertől. Súgok: jóval többet, mint egy kutyától.

2018. júl. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a biológusoknak nagyon szépen köszönöm a bemutatót, de nem a bacilusokról, meg a baktériumokról kérdeztem!
2018. júl. 5. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!