Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Lányok ti mit csináltok ha...

Lányok ti mit csináltok ha bogarat láttok a szobátokba?

Figyelt kérdés
Kiengeditek vagy eltapossátok inkább?

2018. júl. 7. 00:20
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
42%
És az miért baj? A bizonyos 14 éves vegán nem vet véget senki életének csak azért, mert nem szereti.
2018. júl. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
25%
Én sem. De azért lepontozni, mert azt írtam, hogy inkább megölöm, minthogy elmeneküljön és az arcomra másszon éjjel... Őt meg felpontozni, mert "jajj hogyan szereti a természetet". És? Nekem a környezetvédelem a szakmám, mégsem bököm oda akárhova, mint a kislány, hogy ő vegán. Hogy jön ez ide? Aki nem vegán, az nem szereti az állatokat?
2018. júl. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
38%

Jók ezek a "kiengedem" válaszok, de mit csináltok, ha a hülyéje nem megy ki?

Végre sikerült a tönkrement szúnyoghálóimat kicserélni, úgyhogy be már nem jönnek, de errefelé pl. a poloskák olyan idióták, hogy bejönnek, suttyomban, aztán pattognak összevissza a plafonon-falon, kiengedném, de nem megy, de olyat is csinál, hogy ha lekapcsolom a lámpát, akkor bolondul meg, ha felkapcsolom, akkor meg nem látom, hol van (szúnyog ugyanez, de az nem bogár).

Egyszer meg olyan esetem volt, hogy épp cserebogár rajzás volt, és egy ilyen beleakadt a hajamba. Na, őt onnan kitessékelni... Kíváncsi lennék, hogy a kis állatszerető vegánunk mit csinálna hasonló helyzetben. Nincs bajom a vegánokkal, de azért nem mindig olyan egyszerű ez. :-)

Engem egyébként alapvetően nem zavarnak a bogarak, rovarok... amíg ők békén hagynak, én is békén hagyom őket.

2018. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
29%
Az "ilyen kis állatszerető vegánok" simán kiengedik. Mint a legtöbb normális ember. Mit olyan nehéz ezen megérteni?
2018. júl. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
0%
Lecsapom oket. Nem nagyon izgat egy bogar / rovar elete, kb egy hetet birnak max a termeszetben is.
2018. júl. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
0%
Néhány válaszolót itt én is úgy lecsapnék, és engem meg az ő életük nem izgatna.
2018. júl. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom minek kell pátyolgatni ezeket a férgeket. Agyoncsapni, lefújni és kész, van belőllük annyi sok millió sose fogynak el. A mezőgazdaságokban milliószámra ölik őket ,meg eleve táplálékállatok ,madaraknak sünöknek ,azért vannak hogy pusztuljanak és szaporodjanak.
2018. júl. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom, mit képzel magáról az ember. Az előző válaszoló néhány mondata jobban illik az emberiségre, mint bármilyen rovarra. Emberből sok milliárd van, mégse "pusztulnak", akkor ezzel a logikával az embert is irtani kell? Milyen jogon képzeli azt néhány ember, hogy az ő életük bármivel is többet ér az övékénél?
2018. júl. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
47%
Igen, az embereket is irtani kéne. De minimum az ilyeneket, mint te.
2018. júl. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
0%
Nem, sokkal inkább a magadfajtákat. ^^
2018. júl. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!