Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Bolhák az ágyban?

Bolhák az ágyban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A napokban egyre több csípés lett a lábamon, főleg a bokámon. Azt hittem szúnyog, de nem találtam így ezt kizárhattam. Az éjjel már nem bírtam megmaradni az ágyamban a csipkedés miatt. Reggel mikor megnéztem ismét az ágyat az ágyneműn a következőt találtam: [link]


Na már most szerintetek ez bolha? Mivel tudnám kiírtani legegyszerűbben? Neten olvastam már sok mindent, de nem tudom melyiket érdemes alkalmazni.


Macska kutya van a háznál, kutyát szerdán visszük kozmetikus. Egyik állat sincs házon belül és nem is szoktak lenni! Kérlek adjatok tippeket mit tudok tenni minél előbb!



2018. júl. 10. 07:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi ez ,de nem bolha, mert az fekete. És különben sem várná meg míg lefotózod. Van egy spray, Insecticide 2000 a neve, eléggé univerzális, hátha erre is jó. Bárhova lehet fújni, padlóra, ágyneműre, bútorra.
2018. júl. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első blikkre nekem ezüstmolynak tűnt, de ennek más a felépítése, szóval fogalmam sincs, de hogy nem bolha, az biztos.
2018. júl. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy én személy szerint tartok az ilyen sprayek használatától. Nem károsak ezek pl ha belélegzed és rajta marad akármin is?
2018. júl. 10. 07:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Még ez a legkevésbé káros szer, mint írtam bárhova lehet fújni. Élőlényre persze nem, tehát emberre állatra nem szabad. Színtelen, szagtalan, és nem lélegzed be, mert nem olyan, mint az aerosol, hanem pumpás, mint pl. az ablakmosó és viszonylag közelről kell fújni a felületeket. Nem károsabb, mint pl. ha felmosol bármilyen tisztítószerrel a konyhában, fürdőben. Töménytelen mennyiségben használ az ember napi szinten mindenféle fertőtlenítő szer szart, miért épp ettől kellene tartani?
2018. júl. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

" A kérdező kommentje:


Az a helyzet, hogy én személy szerint tartok az ilyen sprayek használatától. Nem károsak ezek pl ha belélegzed és rajta marad akármin is?"


Nem torodnek vele, en Australiabol jottem es ugy talalom hogy az itteni insect killers are teljesen artarmatlanok.


Teljesen a szemuk koze kell hogy spricceljel and utana meg kalapacs kell, hogy megoljed oket.


Hivjal professional irtokat.

2018. júl. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!