Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen rovar lehet?

Milyen rovar lehet?

Figyelt kérdés
Egyre tobbszor latok kb rizs szem alaku barna 1 cmrnel kisebb csapos apro bigarakat a szobamban. Regen konyha volt ez a hely es a szobam is a konyha mellett van, mi ez es h szabadulhatok meg tole ? Takaritottunk es befujtunk rovarirtoval mar tpbbszor de ugxanugy jonnek sot most tobbet lattam

2018. júl. 17. 04:17
 1/3 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
89%
Ez alapján ez lehet csótánylárva, ágyi poloska és még egy sor másik dolog is. Fotó kellene.
2018. júl. 17. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha viszonylag kicsi és nagyon gyors akkor ezüstös pikkelyke. álljatok már le ezzel a "minden csótány" dumával. láttatok már csótányt? elég könnyen felismerhető, sztem nem hlye a kérdező. nem minden rovar az.

[link]

2018. júl. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%

Nem mondtam hogy az, azt mondtam hogy kép nélkül nem lehet rá mondani semmit, szóval akár az is lehet, szövegértelmezés..

És te láttál már ezüstös pikkelykét? Barna volt? Mert ha igen, akkor nem az volt.

De nyilván az ezüstös pikkelyke amit a létező összes leírásra rávágtok az sokkal pontosabb határozás. Mert ugyebár minden rovar ezüstös pikkelyke.


Senki nem mondta, hogy a kérdező milyen, de miután napi szinten látom a különböző fórumokon, hogy az emberek nem ismerik fel a csótányt (lárvaként főleg), ágyi poloskát, kullancsot és a többi "alapvető" fajt így felmerül annak a lehetősége is, hogy bizony az. Emellett minimum pár tucat másik rovarfaj szóba jöhet még a fentiek alapján.


Kép nélkül, ilyen leírásból nem lehet biztosra mondani semmit rá.

2018. júl. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!