Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen pók lehet, ami kb....

Milyen pók lehet, ami kb. ugyanúgy néz ki, mint egy Tarantula, csak kicsiben. Olyan két centis lehet?

Figyelt kérdés
Bejött a szobámba, mert nyitva volt az ablak. Egyik felén van szúnyogháló, a másikon nincs. Késő este (még néztem a tévét) megláttam a fejem fölött a falon. Mire találtam valamit, amivel megfogjam, eltűnt. Jelzem, pókfóbiám van, főleg az ilyen vastaglábú, kövér, szőrös pókoktól félek. Kaszáspók, ilyesmi nem érdekel, azoktól nem félek. Hogy fogjam meg, ha elbújt? Aludni sem merek így. Gondolom, nem csíp, de még a gondolatától is irtózom, hogy rám mászik. Szerintetek csíp is? Milyen fajta lehet? Köszi a válaszokat.

2018. aug. 13. 15:15
 1/10 A kérdező kommentje:
Reggelig nem mertem elaludni, nagyon durva. :( Olyan fáradt vagyok, de most mi a fenét csináljak? Tudom, nehéz válaszolni, de hát valaki mégis...
2018. aug. 13. 15:22
 2/10 A kérdező kommentje:
*hátha
2018. aug. 13. 15:22
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Esetleg gyászpók? Nézd meg ilyen néven.Hozzánk az jött be többször emeleti lakásba, fekete, szőrös, vastag lábú és olyan gyors, mintha teleportálna, ráadásul nagynak tűnő) termete ellenére bármilyen kis résbe képes elbűjni! Gondolom nem veszélyes mert akkor már nem élnék...Legjobb védelem ellene a jó célzás papuccsal vagy nezezebb könyvvel, ha szerencséd van és épp nem aplafonon van-Vagy fújd le erős rovarirtóval.
2018. aug. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
De lehet zugpók is.
2018. aug. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen, valami hasonló:


[link]

2018. aug. 13. 16:51
 6/10 A kérdező kommentje:

Egy képet akartam bemásolni, erre kiteszi ide az összeset. Az írja, gyilkos pók. Na tök jó. :(


Köszönöm a válaszod! Értékeltem.

2018. aug. 13. 16:55
 7/10 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem, hogy az egyetlen válaszolót miért kellett lepontozni?

Igen, jól tippelt, mert ilyen dög van itt a szobámban, és az is lehet, hogy túlreagálom, de aki gyűlöli az ilyen dögöket, én is agyoncsapnám, nem szenved. De legalább nyugtom lenne.

Láttam csípésről is képeket. Kösz. :(

2018. aug. 13. 17:41
 8/10 A kérdező kommentje:
Aki csak lepontozni tud, az írjon is. Megköszönném.
2018. aug. 13. 17:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Hú, ez csíp is??! És előkerült azóta?
2018. aug. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem. :( De majd írok, ha meglesz. Lehet, hogy villanyfénynél alszom. :)
2018. aug. 13. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!