Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogy tudom távol tartani a...

Hogy tudom távol tartani a bogarakat a lakásból?

Figyelt kérdés

Semmi bajom sincsen, ha az udvaron szaladgálnak. Naponta így is 2 naponta takarítanom kell a port mert extrémen allergiás vagyok rá. Nem örülök, hogy két hétig nem vagyok otthon, és ágyazás közben talizok egy kaszás pókkal az ágyamban. Pár napja hidegebb reggelre ébredtem, és nem szekrényből öltözködöm, hanem ruha állványról..A dzsekimről előpattan egy pók..De volt már ugyan ott tücsök is..Nincs annyi időm hogy naponta az egész álló lakást porszívózzam saroktól sarokig, elég port törölni allergiásan a polcokról.

Kérdésem, hogy nem-e létezik (nem spray!!) valami fali készülék, ami falra szerelhető és távol tartja őket?Mintha hallottam volna valami ilyenről a topshopban, de dunsztom sincs hogy hívták már, egy éve lehetett.



2018. aug. 29. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Szúnyogháló erre tökéletes megoldás.
2018. aug. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van..Ajtón ablakon. Pl a kamra mindig zárva van, és ott is ugyan úgy van pókháló..Pedig ha a bejárati ajtón nem lenne a kamrába akkor se kéne bejutniuk.
2018. aug. 29. 18:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor, ha mindenen van szúnyogháló és nincs rés sehol, amin be tudnak menni, akkor eleve bent laknak. tehét egy alapos nagytakarítás a megoldás.
2018. aug. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Évente takarítok a bútorok mögött.. Mármint az ágy mögött szoktam, a szekrények mögött nem.
2018. aug. 29. 18:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha kívülről nem tudnak bemenni, akkor bent laknak. A nem takarított helyeken. Más megoldás nincs, mert nem szintetizálódnak levegőből.
2018. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szúnyoghálóid vannak, és így is sok a bogár, akkor sajnos az már beltenyészet lesz...lehet bogárölő cumókat venni OBI-ban, vegyipari üzletekben. Ha ez kevés, akkor marad az, hogy rovarirtást rendeltek.
2018. aug. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az kevés, hogy "van" szúnyogháló, körbe-körbe is résmentesnek kell lennie, tökéletesen kell illeszkednie.

És körbe kell nyomni szigetelő trutyival a padlót is, vagy szegélyléceket, vagy ami van. De az elmozdíthatatlan szekrények mögött még akkor is megmaradnak a rések, főleg, ha eleve nem használtatok hézagkitöltőt a legutóbbi padlózáskor.

Lehet, hogy ultrahangos rovarriasztó, amire gondolsz. Azt nem ismerem, csak hallottam róla, hogy létezik.

2018. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ma már nem, de holnap munka után nagytakarítok. Illetve valaki elküldte privátban a rovarriasztót. Csak 2 ezer ft. Hang nélküli, igen ultragangos. Rágcsáló és rovar riasztó!
2018. aug. 29. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!