Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Adjam el a lakást, dobjak ki...

Adjam el a lakást, dobjak ki mindent? Nem tudom kiirtani a kenyérbogarnak tűnő bogarakat a lakasból mit tegyek? Fertőtlenítes, mosás, por, fujkálás, teljes arzenalja nem segít.

Figyelt kérdés
2016. okt. 25. 14:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Ami furcsa hogy a konyhaban szinte alig talalok, az előszobában nappaliban bukkannak elő. 1 érdekes lelőhelyüket találtam a zoknis fiók alján tanyáztak és zoknikba volt egy csomó báb meg a fiók tele bogárral ezeket kidobtam kimostam, kihypóztam befújkáltam mégis valahonnan még jönnek. Egyáltalán mi a fene lehet ez ha a zoknikat szereti? Tiszta mosott zoknik. Igaz a zoknik vsz . Amik alul voltam már rég voltak használva. Rengeteg porszeri barna szinte homokszerű maroknyi anyag volt a fiók árán nem tudom ezek a petét vagy így szétrághatták az egyik harisnyat??? Ami még volt ott a fiókban szárított levendula vagy ezt rágták szét?. Illetve molyirtó golyócskák is voltak benne. Mert régen meg a mollyal küzdöttem így mindenhol van irtó meg levendula. A levendula nem friss évek óta benn van már ezert nem gondolom hogy a bogar a levendulával jöhetett be. Utöljára nyáron volt ez a fiók teljesen kitisztitva új újságpapir az aljára ecetes kimosas stb mikor nagytakaritas volt és azóta mégis ilyen kb 2-3 hónap alatt ez lett.
2016. okt. 25. 14:45
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ne csak a polcok és fiókok felső részét takarítsd le, hanem az alsó felüket is

2016. okt. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ürítsd ki a szekrényt és fújd be Biokillel. Szisztematikusan menj végig a lakáson, ne össze-vissza keresgélj.
2016. okt. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Biokillt hasznalm azzal fujkalom de mégis mindig van
2016. okt. 25. 20:53
 5/6 anonim válasza:
LEhet hívni kártevőirtókat nem tudom mennyibe kerül de egy teljes lakás tisztítás szerintem megoldaná problémát. Azért jönnek folyton mert gec i gyorsan szaporodnak ki is nyirsz 100at 2hétel rá már 400an lesznek.
2016. nov. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azért jönnek gyorsan, mert van előttük valahol kaja, nem csak azért mert gyorsan szaporodnak. Minden élelmet el kell zárni, ha kell akkor műanyag dobozba, ami jól záródik, és ki kell takarítani mindenhol. Csak az a kaja legyen elől amit megesztek, addig amíg éppen esztek, utána hűtő, vagy vissza a dobozba. Fűszert is, mindent ami növényi vagy állati eredetű. Ha még így is van, akkor lehet hogy van valami eldugott kajamaradék a házban, vagy egerek hordják össze a saját kajájukat valahol a házban, és azt eszik ezek is. Értelmetlen a vegyszer, simán ki kell éheztetni őket, folyamatos intenzív takarítással meg lehet szabadulni tőlük.
2016. nov. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!