Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Csótány a lakásban! Mit...

Csótány a lakásban! Mit tehetnénk?!

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek!!! Bérházban élünk 2 kistestvéremmel (2,6 évesek)anyukámmal,és nagymamámmal. Az utóbbi hetekben a nyugalmamat megzavarta,hogy láttam egy bogarat (akkor még nem tudtam) a fürdőben! Később egyet a konyhában..Akkor nagyon megijedtem,szóltam anyumnak,aki csak legyintett rá!!! Tegnap viszont mikor a szobámban elhúztam az ágyat ott volt egy kisebb példány megjegyeztem mamáéknak hogy ide szakember kell!!! Azt mondták,hogy nem!!! Most iszonyatosan undorodom mindentől ami ebben a lakásban van! Még a vécére is félve megyek! Elköltözni nem tudok,még iskolás vagyok! Valahova belehet ezt jelenteni névtelenül?! Az önkormányzat tehet ilyenkor valamit? Mit tegyek?! A ruháinkban,dolgainkban kárt tehet??? Kistestvéreimre nem jelentenek veszélyt?!


17F



2018. szept. 8. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Csótányirtókat lehetne kihívni, de az pénzbe kerül, nem kevésbe szerintem. Illetve valószínűleg egy hétre ki kellene költöznötök a vegyszer miatt.
2018. szept. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De a szüleim nem akarnak hívni...:(
2018. szept. 8. 14:32
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem kell kiköltözni a lakásból !!! kell keresni egy céget aki zselés (gél ) csótányirtással foglalkozik !! a permetezős csotányirtás semmit nem ér ,mert 1X felmosod azt annyi . a gélt a lakás különböző pontjaira kinyomja kb 5000 ft


[link] ilyet meg NE vegyél mert semmit nem ér !!!! mindenféle képen szakember kell

2018. szept. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elég baj, ha a szüleid nem lépnek a csótány ellen. A többlakásos házakban általában a közös helyeket 3 havonta kezelik. Mellette a lakók is szoktak egyéni irtást rendelni. Szintén 3 havonta. Ahol nem teszik, bizony, oda költöznek a bogarak.

Önkormányzatnak ehhez nincs köze.

Ha van annyi zsebpénzed, hogy tudnál venni aerosolos csótányirtót, te is használhatnád. Be kell vele fújni a vizes helységekben azt a részt, ahol a falból kijön a vezeték.

2018. szept. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Szólni kell a közös képviselőnek, hogy írtást kérsz. Kijön egy szakember és körbefújkálja a lakást meg a tömböt jó esetben, különben nem sok értelme van. Utána 2-3 napig nem szabad takarítani. De vannak ilyen bio csótány csapdák is, érdemes kirakni utána.
2018. szept. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ebből még az se biztos, hogy csótány, azért ne pánikolj, nem esz meg, a rovarvilág 1-1 képviselőjéval bármikor találkozhatsz, ehhez szokj hozzá
2018. szept. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor az en harom 10 centis madagaszkari csoranyomtol kiszaladnal a vilagbol. :D Pedig olyan aranyosak, raadasul teljesen artalmatlanok. :D
2018. szept. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos teljesen biztos, ráadásul konyhai "fajta"...ugyanúgy néz ki,mint ahogyan a képeken...Vagy szerinted mikortól biztos, hogy csótány?
2018. szept. 8. 16:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor se pánikolj, nem fog bántani.
2018. szept. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem ilyen volt véletlenül?


[link]

2018. szept. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!