Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Nincs állatunk, panelben...

Nincs állatunk, panelben lakunk, és pár hetenként találok egy-egy bolhát a lakásban, hogy tudnám kiírtani?

Figyelt kérdés
Lakótelepen élünk, rengeteg a kutya, mellettünk van egy kutyafuttató is. Van egy másfél éves kisfiam, aki miatt naponta, kétnaponta porszívózok. Nem látom, hogy ugrálnának a bolhák, csípések se voltak most rajtunk, véletlenül vettem észre a lábamon. Már hónapok óta ez megy, hogy felüti a fejét a lakásban egy-egy. Mit lehet ilyenkor csinálni? Hogy kerülnek ide??! A picikèm mellett mit lehet egyaltalán használni? Segitsetek :(
2018. aug. 8. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy ágyipoloska az? A bolha az általában kutyákban van szőrben, sima terepen nem él meg mint a csótány, vagy esetleg valami más fajta bogár van ott amit nem ismersz fel?
2018. aug. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Biztos nem ágyi poloska, tuti bolha, ugrik, pici, teljesen felismerhető. 😕 apukámnál volt anno, sajnos tudom, hogy néz ki.

Olvastam, hogy ahol egy van, ott több is, de én nem látom, hogy el lennének szaporodva. Akkor csak észrevenném, ahogy ugrálnak, nem?!

2018. aug. 8. 15:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon nem tudaz mit csinálni, vagy megkeresed a fészküket a házban, vagy azt mondod nem sokat látni akkor valószinü szomszédtol jön ha van kutyája pl elviszi az ajtotok elött és leugrik, más nem.tudsz csinálni csak.költözno ha ennyire zavar, de a bolha nem.csíp embert, attol hogy voltak.rajtad csípések az lehet szúnyok, vagy pók csípés is ami este megcsipett, csak te azt gondolod hogy bolha volt mert láttad
2018. aug. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hát pedig engem csípett, volt hogy úgy vettem észre, hogy éreztem a csípést. Utána viszkető pötty lett ott. Most olvastam, hogy van emberbolha is elvileg.
2018. aug. 13. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!