Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ágyi poloska írtása házilag?

Ágyi poloska írtása házilag?

Figyelt kérdés

Albérletben lakok, sajnos a tulajdonos nem hajlandó rovarírtókat kihívni, mert szerinte az a bérlő feladata.


Egyszer már fizettem 14 ezret, ismét nem szeretnék. Van valami jó írószer ellenük?



2018. szept. 10. 17:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs házi módszer.
2018. szept. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Gyufa :D
2018. szept. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%
Lehallgatnak? Bepoloskázták az ágyad ? :D
2018. szept. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
A tűz nagyon hatékony. Bocsi, de jobbat tényleg nem tudok.
2018. szept. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Magadat neem olajjal kend, a lakást csak az írtó tudja kipucolni.

Nézd át a szerződést, hogy mi a főbérlőd feladata.

2018. szept. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szerintem ez az ő feladata lenne, nem a bérlőé. Az egész lépcsőházban bogarak vannak.. nem az én hibámból adódóan került be a lakásba.
2018. szept. 10. 19:07
 7/15 anonim válasza:

Legjobb módszer a költözés.


Egyrészt ha ezt sem tudjátok megbeszélni, akkor később is gondok lesznek. Másrészt az elszaporodott poloska szinte kiirthatatlan házilag.

2018. szept. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Vettünk egy lakást, amit felújítjuk még egy hónap kb. amíg elkészül, addig maradnék itt. Nem tudom mivel lehetne rávenni az írtásra, holnap meg kellene kérdeznem egy ügyvédet.
2018. szept. 10. 19:14
 9/15 anonim válasza:

Egy hónapon kár szarozni, úgy sem lesz pikk-pakk megoldás.


Annyit tudtok tenni, hogy ha tehetitek, akkor az ágy közeléből elpakoltok mindent, így jó eséllyel csak ott fog tudni elbújni. Ruhákat 60+ fokon mosni, zsákolni hogy ne menjen bele, bútorokat jól átmosni, áttörölni, meg igazából mindent folyamatosan szinte napi szinten takarítani.


Így sem fog eltűnni, de le lehet redukálni a számukat. Általában "tele hassal" nem mennek messzire így csípés utáni napon fel lehet lelni őket az ágy körül.

2018. szept. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Van egy cukor+élesztő receptes csapda. Az működik. Neten megtalálod.
2018. szept. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!